Профілактика залежності в реабілітаційному центрі ,,На Грані» міста Вінниця

Лікування наркоманії

Профілактика залежності в реабілітаційному центрі  «На Грані» міста Вінниця

Профілактика залежності в реабілітаційному центрі ,,На Грані" міста Вінниця

Що таке профілактика залежностей?

Профілактика залежностей — це певні дії та заходи, спрямовані на профілактування внутрішнього стану залежного.
Ці дії спрямовані на укріплення тверезої позиції і підтримці психоемоційного стану.

На нашому реабілітаційному центрі ,,на грані,, під час процесу реабілітації пацієнт має багато інструментів за допомогою яких він має змогу займатись профілактикою залежності

Як відбувається профілактика залежності в реабілітаційному центрі ,,На Грані,,

Профілактика залежності в реабілітаційному центрі ,,На Грані" міста Вінниця

На центрі в першу чергу відбувається терапевтичний процес, який впливає на формування нової тверезої позиції, та нового тверезого світогляду

З пацієнтом під час лікування працюють психологи. На групах психотерапії залежний має змогу розбирати свої проблеми та проблему залежності від наркоманії. Спеціалісти дають потрібну підтримку пацієнту, та допомагають розібратись у своїх внутрішніх конфліктах. Психотерапії є як групові, так і особисті, де залежний має змогу віч-на-віч поспілкуватись з терапевтом.

В процесі лікування пацієнт пише Профілактику Зриву.
Написання профілактики зриву — це процес виконання письмового завдання, за допомогою якого пацієнт моделює ситуації під час яких він може зірватись, і шукає шляхи уникнення вживання ПАР ( ПАР — психоактивні речовини).
За допомогою цього процесу, пацієнт отримує інструменти які в майбутньому він застосовує в соціумі.

На центр приходять люди-спікери, тобто колишні пацієнти центру які проходили процедуру лікування залежності. Спікери які приходять на центр проходили ті етапи, які проходе залежний під час лікування та терапевтичного процесу, дає настанови та мотивацію відштовхуючись від власного досвіду.

В центрі залежний пише письмові роботи, які пов’язані зі всіма сферами його життя. Він розбирає своє життя, досуг, дитинство, взаємовідносини, розуміння вищої сили, образи.
Письмові роботи допомагають проаналізувати пацієнту де почала розвиватись його залежність і пропрацювати цей момент із спеціалістами.

Пацієнт під час лікування в нашому реабілітаційному центрі працює над своїми дефектами характеру, які були набуті під час вживання, наприклад егоїзм, агресивність, негативне мислення.
Це допомагає залежному відновити свою особистість, пропрацювати свою поведінку і відносини з оточуючими і близькими людьми під час лікування.

Також, на центрі є спортивний інвентар, за допомогою якого клієнт центру має змогу підтримувати фізичний стан, привити собі любов до спорту, розвиватись у цьому напрямку, так як Біо сфера страждає в активній залежності дуже сильно.

В центрі залежного підтримують консультанти з хімічної залежності, волонтери, які проходили курс лікування та реабілітації у нашому центрі.
На власному досвіді і за допомогою служіння пояснюють клієнту як проходити певний етап відновлення на якому знаходиться залежний.

В центрі залежному надається вся потрібна інформація про проблему залежності та методи її лікування.
Цю інформацію залежний будучи в соціумі буде застосовувати для подальшого нормального життя

В реабілітаційний центр центр приходить арт-терапевт, і проводе групи арт терапії, які дозволяють залежному звільнюватись від своїх негативних станів викликаних як наслідок вживання, проявляти свою творчість, прививати спокій.

Що робити, якщо рідний у біді

На якій би стадії руйнування життя ваш близький чи рідний не перебував, слід звернутись до спеціаліста до нашого тренінг центру, де залежному надають кваліфіковану допомогу.

Висновок

Якщо ви помітили, що ваша близька людина потребує нашої професійної допомоги — не втрачайте час.

Звертайтесь за домогою за цими контактами:

Безкоштовна консультація
+380686604046

Сайт: nagrani.com.ua

Оцените автора
Реабілітаційний центр "На грані" Вінниця
Добавить комментарий

 1. Віталій

  Так все класно розписано, начебто побував у процесі.

  Ответить
 2. Максим

  Гарна стаття хлопці молодці , допомогають людям які попали в біду. Доречі держава не дуже допомогає в цьому плані, а рідні хочуть спасти людину, тому добре що є такі центри!

  Ответить
 3. Богдан

  Чудова стаття , все доступно розписано, дає розуміння проблеми і як боротися з нею , дякую тим людям які допомагають і розʼяснюють близьким залежного як діяти коли в сімʼї є проблема , адже це проблема всієї сімʼї .

  Ответить
 4. Юлія

  Повчальна стаття для кожного,хто заблукав.Дуже важливо розуміти,лише невеличке бажання змінитися + турботливий професійний підхід спеціалістів= ЗДОРОВЕ МАЙБУТНЄ! Дякую!

  Ответить
 5. Максим

  Круто

  Ответить
 6. Олександер

  Все класно,можна бути лідером по життю,а не збирати на пляшку щоб знову випити,можна бути здоровим,а не шукати чергову дозу амфетаміну,загартування це те що заставляє труситися від своїх слів.

  Ответить
 7. Антон

  Дякую вам за все що ви робите Нехай Господь береже вас і дає мудрості іншим людям спасатися віз Залежності 🙏😇

  Ответить
 8. Альона

  Дякую за інформацію.

  Ответить
 9. Саша

  Дякую за допомогу. 1 рік 3 місяці чистоти дякуючи вам, хлопці❤️

  Ответить
 10. Саша

  Дякую вам, хлопці, 1 рік і три місяці чистий завдяки вашим спеціалістам і центру на грані❤️

  Ответить
 11. Антон

  Реабілітація це дуже важливий процес Виздоровлиня і саме вам я це зрозумів як ніколи✨

  Ответить
 12. Антон

  Саме профілактика зриву та письмові роботи надають продуктивний ріст особи.
  А фізична форма як ніколи підтягнута.

  Ответить
 13. Аноним

  Дуже інформативно.Дякую
  Бажаю всім, хто знаходиться на цьому шляху, знаходити силу в собі кожен день. Пам’ятайте, ви не самі, і підтримка може змінити все. Не втрачайте надію

  Ответить
 14. Олег

  Найкраща профілактика це подзвонити небайдужій людині.

  Ответить