Детоксикація організму під час наркоманії у Вінниці

Детоксикація — це обов’язковий та першорядний етап лікування та подолання залежності.

Проводячи детокс, очищення організму, пацієнту забезпечується покращення загального стану, виведення токсинів та отруйних продуктів розпаду наркотичних речовин з організму, наповнення вітамінами та мінералами, повне відновлення фізичного стану.

Процедура детоксикації передбачає відновлення нормальної роботи всіх органів та систем організму, стабілізацію обмінних процесів та водного балансу. Вся ця процедура проводитиметься кваліфікованим лікарем наркологом під цілодобовим наглядом персоналу.

Детоксикація організму під час наркоманії у Вінниці

10 реабілітаційних центрів по Україні

Працюємо більш, ніж 10 років 

7548 пацієнтів звернулись за допомогою

2823 пацієнтів вилікувалось

Телефонуйте або залишайте заявку:

 

Телефон гарячої лінії:

+380 (098) 313 38 78

Анонімність гарантуємо

послуги

Наш центр пропонує додаткові послуги:

Наші переваги:

Професійно

Анонімно

Цілодобово

Результативно

Фахівці центру – це висококваліфіковані лікарі-наркологи, реабілітологи, психотерапевти, адаптології, соціальні працівники з великою практикою і досвідом лікування наркоманії, алкоголізму, ігроманії в найскладніших випадках.

 

Гарантуємо анонімність лікування від заложностей в нашому центрі, як на рівні міжособистісного спілкування, так і на рівні соціуму, адже розуміюємо наскільки це є важливим для клієнтів.

 

Ви можете звернутись в наш центр за допомогою чи консультацією в будь-який день та цілодобово. Консультація лікаря-нароколога — абсолютно безкоштовна.

 

Більше 35% наших клієнтів повністю одужали від алкогольної, наркотичної залежностей чи ігроманії та майже 90% відчули покращення після лікування у центрі реабілітації «На Грані».

Лікуємо від інших залежностей:

Реабілітаційний центр "На грані" Вінниця