Наркотик альфа ПВП — історія появи, його особливості та загрози

альфа пвп Лікування наркоманії

Вступ до сучасних наркотиків — альфа пвп

Вінничина, як і вся Україна, просто шокована, як стрімко розвивається » шалений » наркотик » сіль для ванн «( alfa-PVP, «спайс» ). Від однієї назви вже завмирає серце..
Кустарна суміш » флакка » з 2007 року почала свій стрімкий розвиток. Досліджуючи вплив наркотика, учені визначили, що це синтетична суміш, що містить Альфа ПВП. Звикання від цього виду речовини супроводжується болісним відчуттям, і дискомфортом.
Основним компонентом цієї наркотичної речовини є мефедрон. Під його впливом залежний робить небезпечні неадекватні вчинки, які можуть завдати шкоди оточуючим людям. Доступність наркотику на ринку має невелику вартість, тому все більше молоді попадає під вплив підступної речовини.

Наркотик альфа ПВП - історія появи, його особливості та загрози


Наркотик відноситься до токсичних препаратів, так як викликає побічні реакції після першого прийому. Він швидко викликає залежність, а перевищення разового дозування може призвести до смерті. Препарат дуже складно вивести з організму, тому лікування проходить довго та тяжко.
Ця речовина стимулює організм і піднімає настрій подібно аналогу психоактивної речовини під назвою «амфетамін», тільки діє в 5 разів сильніше. Ви тільки уявіть, що відбувається в організмі, коли речовина попадає усередину.
Співробітники нашого тренінг центру » На грані » не рекомендують » жартувати » з цим видом наркотику. Чим швидше ви звернетесь за допомогою, тим якісніше буде ваше майбутнє здорове життя.

Історія появи альфа-ПВП

В минулому, 1970 році у Німеччині вчені займались розробкою лікарської речовини, і навіть не підозрювали до чого це призведе. Препарат альфа-ПВП, спайс призначався для лікування психічних розладів, активації нервової системи. З часом негативний вплив все більше став себе проявляти у побічних ефектах. Наркотична речовина стала проявляти себе в різних людях, однаково шкідливо і небезпечно.
Лише невелика » доза » альфа-ПВП швидко підвищує психо-фізичний потяг. Психоделічний ефект від альфа-ПВП носить хвилеподібний характер. Залежна людина перебуває у «плаваючих» станах — від яскравих оманливих почуттів, до хвилюючих станів тривоги. Тому, необхідність вжити нову » порцію » зростає у збільшенні кількості.
Токсичність речовини знищує нервову систему людини. При спробі кинути наркотик виникають тяжкі наслідки (ламання).

Наркотик альфа ПВП - історія появи, його особливості та загрози


Від іспанського флакка (flaco) – худий. Дійсно, лікарі психо соціального тренінг центру » На грані » спостерігають за швидким схудненням залежної людини. Людина втрачає апетит, жагу до життя, бажання працювати, радіти.
Неймовірно — але факт, що зустрічаються ситуації летальних випадків, вже після разового вживання.
Якщо початок ця » отрута » брала у Німеччині, то наразі у Вінниці вплив на людей у підлітковому віці досяг апогею. Доступність поширилась, в інтернеті, через наркоділерів. Дуже популярні так звані » закладки «, коли залежний навіть не зустрівшись з людиною, на вулиці знаходить » чеки » ( завернутий наркотик), не підозрюючи що в середені може очікувати » смерть «. Це є дуже небезпечним для життя.

Особливості альфа-ПВП

Для заощадження коштів, виробники альфа-ПВП розповсюджують саме цей наркотик, тому як » дешевий » хімічний склад » по кишені » молодим студентам.
Активація нейромедіаторів, що провокують рухові та нервові збудники при вживанні наркотику виділяють:

 • дофамін – гормон радості – впливає на роботу всіх відділів мозку;
 • норадреналін — гормон стресу. Наділяє бадьоростю за рахунок активізації серцебиття, кровообігу, рухової активності та м’язового тонусу.
  Наркотик настільки подобається людині, що всі негаразди і проблеми взагалі не помічаються. Приходить відчуття радості, умиротворення, спокою.
  Психо-активна речовина » сіль » ( альфа-ПВП ) — входить до групи бета-кетофенетиламінів, які за структурно-хімічною будовою близькі до метамфетаміну. Природний колір – білий або жовтуватий. Часто виробники можуть підфарбовувати сіль-наркотик. Виробники наркотику постійно змінюють формулу речовини. Все це вкрай ускладнює діяльність як правоохоронних органів, так і медиків.

Альфа-ПВП ( «сіль» ) вживають різними способами, ін’єкційно, нюхають через ніс, курять через лампочку, фольгу і т.д. Регулярне вживання наркотичної речовини призводить до патологічного стану. Тому як » тяга » ( бажання вжити ) має дуже сильний ефект.

Наркотик альфа ПВП - історія появи, його особливості та загрози

Спеціалісти тренінг центру » На грані «, у лікуванні залежності перш за все допомагають адекватно оцінювати свій стан та поведінку. Тому як наслідки вживання бувають плачевними, і незворотніми. До нашої клініки » На грані » приїжджають пацієнти з нав’язливими повторювальними рухами тіла, безладною мовою, галюцинаціями, відсутністю сну, параноєю.
Лікарі тренінг центру » На грані » до фізичних симптомів захворювання відмічають самі розповсюджені:

 • Прискорене дихання
 • Різкий підйом артеріального тиску
 • Скрегіт зубів, покусування губи
 • Підвищення пульсу і температури
 • Стискання кінцівок
 • Розширення зіниць, почервоніння очей
 • Зорові та слухові галюцинації
 • Підвищення сексуального збудження
  Перебуваючи під впливом наркотику, пацієнт не усвідомлює своїх дій. 
  Стимулююча дія Альфа-ПВП на організм та ЦНС веде залежного до психічного збудження. Як наслідок, когнітивними змінами фахівці нашого тренінг центру зазначають:
 • Порушення концентрації уваги. Запаморочення
 • Неадекватне мовлення, або повищена балакучість
 • Посиленя уяви
 • Різка зміна настрою, від частих радощів, до мовчазного стану.
  Вживаючи наркотик альфа- ПВП залежному може здаватися що його хтось переслідує, він може стояти довгий час у вічка двері.

Загрози та наслідки вживання альфа-ПВП

Передозування від нещівного наркотику під назвою » солі » просто вражає своєю кількістю і наслідками.
Ейфорія від вживання солей дуже сильна, і саме через це наркоману який тривалий час вживає солі, не по силам самостійно припинити.
Наповненних гнівом, з нелюдським поглядом зустрічають спеціалісти психо соціального тренінг-центру» На грані » людей, які спробували синтетичний наркотик альфа-ПВП.
Лише уявити важко, що препарат альфа-ПВП (піролідінопентіофенон ) спочатку предназначався для лікування затяжних депресій, апатії та нарколепсії. А на початку 2000-х препарат почали використовувати для розваг у США та Японії.
Лікарі психо соціального тренінг-центру » На грані » спостерігають відхилення у роботі багатьох систем організму залежної людини. При вживанні високих доз виникають галюцинації.
Перебуваючи на реабілітації пацієнти, які спробували цю речовину ( альфа-ПВП, » солі «, » флакка «, » меф «, » гравій » » кристали » » солярій «, » спіди «) відчули на собі параноїдальну маячню, приступи страху, тривогу, біль, запаморечену свідомість, панічні атаки.Як наслідок — втрата самоконтролю. Залежний від наркотику вчиняє дії, які у здоровому стані навіть і подумати не міг. Це екстремальні вчинки, що призводять до самогубства. Він може поводитися агресивно і проявляти агресію у відповідь, вистрибнути з вікна, кричати на вулиці, провокувати аварії.
Коли дія наркотику припиняється, панічна атака може спричинити самогубство, або що більш небезпечно вбивство.
Лікуючи залежних, фахівці клініки » На грані » у Вінниці відзначають такі наслідки, як:

 • зниження інтелектуальних здібностей
 • виснаження організму, анорексія
 • ураження шкіри, » гнійні » рани, стоматит
 • Інфаркт, інсульт
 • Серцево судинні проблеми.
  Наркомани обходяться без їжі та сну протягом кількох днів, а за систематичного вживання до 10 діб. 
  Детоксикація — це перша медична допомога наркозалежним у нашому тренінг-центрі » На грані «. Після, психологи і консультанти розпочинають тривалу і глибоку терапію, у подоланні хвороби, і здобуття себе нового.
  І тут без жартів, тому як наслідки просто жахливі. Для сольових наркоманів дуже характерно відчувати манію переслідування. Спочатку залежний вживає малу кількість наркотику, курінням, або іншим способом, а згодом починає вживати внутрішньовенно. Небезпека у тому, що наслідки можуть бути незворотнім. Підвищується ризик розвитку інфекційних хвороб, гепатиту, ВІЛ, зараження крові, туберкульозу. Ін’єкційний спосіб, провокує запалення, артерій, вен, капілярів.

Деградація особистості — як наслідок вживання. Колись щаслива родина, після зустрічі з наркотиком втрачає зв’язок. Люди не розуміють один одного, перебувають у сварках і непорозуміннях. Втрачають роботу, міцні стосунки з друзями. Асоціальна поведінка залежної людини притягує до себе відповідно і людей, які також » вбивають » себе цією » отрутою «.
Тому реабілітація необхідна у подоланні труднощів разом з професіональними лікарями і фахівцями у своїй діяльності.

Висновок

Погано те, що сольові наркомани не сприймають сіль як наркотик, недооцінюють її небезпеку. Як наркотик, сіль небезпечна не тільки важкими наслідками для психічного та фізичного здоров’я, а й тим, що це багатолика, маловивчена речовина, яку складно розпізнати та нейтралізувати.
Наркологи психо соціального тренінг центру » На грані » по перше займаються » очисткою » організму, виводять з нього наркотик, усувають інтоксикацію, особливо гостру при передозуванні. 
Наступною метою лікування у нашому тренінг-центрі є те, щоб допомогти хворому позбутися залежності на психологічному рівні.
Дуже важливим є своєчасне звернення за допомогою. Ми, як відповідальна організація рекомендуємо не тягнути час. Наркотик ( альфа-ПВП, «соль», «спайс» ) доволі підступний, що може привести до плачевних результатів.
Новітні технології та сучасні методи детоксикації, психологічних тренінгів, програм для самореалізації дадуть можливість вам, і вашим рідним відчути справжнє життя. Реабілітація допоможе поновити свої цінності. Психологічні терапевтичні групи налагодять відносини у родині. Разом — ми здатні подолати хворобу.

Література

Eiden C, Mathieu O, Cathala P, Debruyne D, Baccino E, Petit P, Peyriere H (Листопад 2013). Toxicity and death following recreational use of 2-pyrrolidino valerophenone 

Н. В. Веселовська, А. Є. Коваленко, «Наркотики». 2002 рік.

А. Р. Асадуллін, А. В. Анциборов «А-піролідинопентіофенони: механізм дії, фармакологічна активність, метаболізм, способи вживання, токсичність» 2020 рік.

Популярні питання та відповіді на них

Що таке альфа-ПВП?

Альфа-ПВП (alfa-PVP), відомий як «сіль для ванн» або «флакка», є синтетичним наркотиком, який вперше був розроблений у 1970-х роках у Німеччині. Він призначався для лікування психічних розладів, але згодом його вплив виявився надто негативним через сильну токсичність та викликану залежність.

Як діє альфа-ПВП на організм?

Альфа-ПВП стимулює викид дофаміну і норадреналіну, викликаючи ейфорію, підвищення настрою та фізичну активність, але також і значний дискомфорт після припинення його дії.

Які небезпеки пов’язані з вживанням альфа-ПВП?

Вживання альфа-ПВП може призвести до серйозних психічних і фізичних наслідків, включаючи параною, галюцинації, втрату самоконтролю, агресію, і навіть смерть від передозування.

Чому альфа-ПВП такий небезпечний?

Його небезпека полягає в високій токсичності, сильній залежності, яку він викликає, та важкості виведення з організму, що робить лікування залежності довгим та тяжким.

Як лікують залежність від альфа-ПВП?

Лікування залежності від альфа-ПВП включає детоксикацію, психологічну підтримку та тривалі реабілітаційні програми для відновлення фізичного та психічного здоров’я.

Схожі статті:

Якщо ви помітили, що ваша близька людина потребує професійної допомоги — не втрачайте час.

Зверніться до нас за цими контактами:

Безкоштовна консультація
+380686604046

Сайт: nagrani.com.ua

Ми є в соціальних мережах — приєднуйтесь https://www.facebook.com/nagrani.vin

Оцените автора
Реабілітаційний центр "На грані" Вінниця
Добавить комментарий

 1. Юрій

  Саме цей наркотик повністю зруйнував моє життя. Це повне безумство. Це самий сильний і опасний наркотик, ліків від якого не існує. Тільки довгострокова психо-соціальна реабілітація може допомогти

  Ответить
 2. Юлія

  Завдяки Вашій турботі, мої близькі знайомі живуть вільно і щасливо! Це просто вдохновляє і приносить відчуття подяки. Всім серцем я і моя родина ДЯКУЄМО.

  Ответить