Лікування ігроманії у Вінниці

Лікування ігроманії в центрі тренінгу займаються психологи, психотерапевти, спеціально навчений персонал у якого є досвід роботи з не хімічною залежністю, основне завдання після лікування не допустити повернення до лудоманії!

Профілактика зриву та відновлення як і у разі наркоманії передбачає реабілітацію та відновлення!

Ігроманія (гемблінг, лудоманія) – це патологічна схильність до азартних ігор, з частими епізодами участі в них, яка є основною домінантою в житті такої людини і веде до знецінення колишніх цінностей для суб’єкта (сімейних, професійних, соціальних, матеріальних).

Лечение игромании в Виннице

10 реабілітаційних центрів по Україні

Працюємо більш, ніж 10 років 

7548 пацієнтів звернулись за допомогою

2823 пацієнтів вилікувалось

Телефонуйте або залишайте заявку:

Телефон гарячої лінії:

+380 (068) 660 40 46

Анонімність гарантуємо

послуги

Наші переваги:

Професійно

Анонімно

Цілодобово

Результативно

Фахівці центру – це висококваліфіковані лікарі-наркологи, реабілітологи, психотерапевти, адаптології, соціальні працівники з великою практикою і досвідом лікування наркоманії, алкоголізму, ігроманії в найскладніших випадках.

 

Гарантуємо анонімність лікування від заложностей в нашому центрі, як на рівні міжособистісного спілкування, так і на рівні соціуму, адже розуміюємо наскільки це є важливим для клієнтів.

 

Ви можете звернутись в наш центр за допомогою чи консультацією в будь-який день та цілодобово. Консультація лікаря-нароколога — абсолютно безкоштовна.

 

Більше 35% наших клієнтів повністю одужали від алкогольної, наркотичної залежностей чи ігроманії та майже 90% відчули покращення після лікування у центрі реабілітації «На Грані».

Лікуємо від інших залежностей:

Реабілітаційний центр "На грані" Вінниця