Лікування наркоманії у Вінниці

Лікування наркоманії це дуже складний процес який вимагає величезних зусиль команди фахівців, і для початку нашим спеціалістам необхідно визначити який вид наркотику вживає пацієнт, дозування та тривалість вживання. Після цього на вибір пропонується індивідуальний план реабілітації.

Також проводитися часткова чи повна детоксикація. Психосоціальне відновлення особистості, робота з психологами, кодування та лікування лікарем наркологом.

Спільними зусиллями можливе досягнення позитивного результату!

Лікування наркоманії у Вінниці

10 реабілітаційних центрів по Україні

Працюємо більш, ніж 10 років 

7548 пацієнтів звернулись за допомогою

2823 пацієнтів вилікувалось

Телефонуйте або залишайте заявку:

Телефон гарячої лінії:

+380 (068) 660 40 46

Анонімність гарантуємо

послуги

Наш центр пропонує додаткові послуги:

Наші переваги:

Професійно

Анонімно

Цілодобово

Результативно

Фахівці центру – це висококваліфіковані лікарі-наркологи, реабілітологи, психотерапевти, адаптології, соціальні працівники з великою практикою і досвідом лікування наркоманії, алкоголізму, ігроманії в найскладніших випадках.

 

Гарантуємо анонімність лікування від заложностей в нашому центрі, як на рівні міжособистісного спілкування, так і на рівні соціуму, адже розуміюємо наскільки це є важливим для клієнтів.

 

Ви можете звернутись в наш центр за допомогою чи консультацією в будь-який день та цілодобово. Консультація лікаря-нароколога — абсолютно безкоштовна.

 

Більше 35% наших клієнтів повністю одужали від алкогольної, наркотичної залежностей чи ігроманії та майже 90% відчули покращення після лікування у центрі реабілітації «На Грані».

Лікуємо від інших залежностей:

Реабілітаційний центр "На грані" Вінниця