Лікування пивного алкоголізму в Вінниці

Пивний алкоголізм – вид алкоголізму, що відрізняється патологічною пристрастю до вживання пива та пивних напоїв. Характеризується стійкою психологічною залежністю, яка формується непомітно та відрізняється відсутністю визнання проблеми залежності.

Пиво сильно впливає на обмінні процеси в організмі, призводить до патологічних змін в ендокринній системі організму, впливає на вироблення гормонів організму, сприяє розвитку хвороб кишківника, печінки, репродуктивних органів.

Пивний алкоголік досить швидко деградує, часто відрізняється асоціальною поведінкою і за спостереженнями найважче піддається лікуванню. Але результат можливий через комплексний підхід та реабілітацію.

Лікування пивного алкоголізму в Вінниці

10 реабілітаційних центрів по Україні

Працюємо більш, ніж 10 років 

7548 пацієнтів звернулись за допомогою

2823 пацієнтів вилікувалось

Телефонуйте або залишайте заявку:

 

Телефон гарячої лінії:

+380 (098) 313 38 78

Анонімність гарантуємо

послуги

Наш центр пропонує додаткові послуги:

Наші переваги:

Професійно

Анонімно

Цілодобово

Результативно

Фахівці центру – це висококваліфіковані лікарі-наркологи, реабілітологи, психотерапевти, адаптології, соціальні працівники з великою практикою і досвідом лікування наркоманії, алкоголізму, ігроманії в найскладніших випадках.

 

Гарантуємо анонімність лікування від заложностей в нашому центрі, як на рівні міжособистісного спілкування, так і на рівні соціуму, адже розуміюємо наскільки це є важливим для клієнтів.

 

Ви можете звернутись в наш центр за допомогою чи консультацією в будь-який день та цілодобово. Консультація лікаря-нароколога — абсолютно безкоштовна.

 

Більше 35% наших клієнтів повністю одужали від алкогольної, наркотичної залежностей чи ігроманії та майже 90% відчули покращення після лікування у центрі реабілітації «На Грані».

Лікуємо від інших залежностей:

Реабілітаційний центр "На грані" Вінниця