Лікування алкоголізму у Вінниці

Лікування алкоголізму у Вінниці передбачає індивідуальний підхід до кожного клієнта, що звернувся. Ви отримуєте при необхідності індивідуальну консультацію лікаря нарколога чи психолога!

Вам пропонується на вибір детоксикація, реабілітація, комплексне відновлення організму, психосоціальне відновлення особистості, різні кодування та багато інших форм та підходів до проблеми алкоголізму!!!

Ми пропонуємо — Ви вибираєте найбільш підходящий Вам метод лікування алкоголізму!

Лікування алкоголізму у Вінниці

10 реабілітаційних центрів по Україні

Працюємо більш, ніж 10 років 

7548 пацієнтів звернулись за допомогою

2823 пацієнтів вилікувалось

Телефонуйте або залишайте заявку:

Телефон гарячої лінії

Первинна консультація  — безкоштовна!

послуги

Наш центр пропонує додаткові послуги:

Наші переваги:

Професійно

Анонімно

Цілодобово

Результативно

Фахівці центру – це висококваліфіковані лікарі-наркологи, реабілітологи, психотерапевти, адаптології, соціальні працівники з великою практикою і досвідом лікування наркоманії, алкоголізму, ігроманії в найскладніших випадках.

 

Гарантуємо анонімність лікування від заложностей в нашому центрі, як на рівні міжособистісного спілкування, так і на рівні соціуму, адже розуміюємо наскільки це є важливим для клієнтів.

 

Ви можете звернутись в наш центр за допомогою чи консультацією в будь-який день та цілодобово. Консультація лікаря-нароколога — абсолютно безкоштовна.

 

Більше 35% наших клієнтів повністю одужали від алкогольної, наркотичної залежностей чи ігроманії та майже 90% відчули покращення після лікування у центрі реабілітації «На Грані».

Лікуємо від інших залежностей:

Реабілітаційний центр "На грані" Вінниця