Кодування від наркоманії у Вінниці

Кодування від наркоманії – метод лікування від наркотичної залежності, що передбачає психологічний вплив на пацієнта, повернення навичок самоконтролю та відновлення переконань спрямованих на підтримку тверезого життя.

Процес кодування може включати первинну детоксикацію організму, психологічну реабілітацію і супроводжуючу медикаментозну терапію для придушення потягу до вживання. Процедура ефективно допомагає боротися із залежністю за умови визнання та бажання пацієнта лікуватися.

Також лікарі наркологи застосовують методику введення препаратів, які блокують вплив ПАР на нервову систему, тим самим повністю нейтралізує дію чим знецінюють наркотик і це змушує наркомана відмовитися від вживання.

Кодування від наркоманії у Вінниці

10 реабілітаційних центрів по Україні

Працюємо більш, ніж 10 років 

7548 пацієнтів звернулись за допомогою

2823 пацієнтів вилікувалось

Телефонуйте або залишайте заявку:

 

Телефон гарячої лінії:

+380 (098) 313 38 78

Анонімність гарантуємо

послуги

Наш центр пропонує додаткові послуги:

Наші переваги:

Професійно

Анонімно

Цілодобово

Результативно

Фахівці центру – це висококваліфіковані лікарі-наркологи, реабілітологи, психотерапевти, адаптології, соціальні працівники з великою практикою і досвідом лікування наркоманії, алкоголізму, ігроманії в найскладніших випадках.

 

Гарантуємо анонімність лікування від заложностей в нашому центрі, як на рівні міжособистісного спілкування, так і на рівні соціуму, адже розуміюємо наскільки це є важливим для клієнтів.

 

Ви можете звернутись в наш центр за допомогою чи консультацією в будь-який день та цілодобово. Консультація лікаря-нароколога — абсолютно безкоштовна.

 

Більше 35% наших клієнтів повністю одужали від алкогольної, наркотичної залежностей чи ігроманії та майже 90% відчули покращення після лікування у центрі реабілітації «На Грані».

Лікуємо від інших залежностей:

Реабілітаційний центр "На грані" Вінниця