Переваги лікування наркозалежності в спеціалізованій клініці

лікування наркозалежності в спеціалізованій клініці Лікування алкоголізму

Вступ до лікування наркозалежності

За останні десятиріччя наркоманія стала справжньою епідемією. Враховуючи статистику, Міністерство Охорони Здоров’я України попереджає, що від наркоманії щороку гине близько 10 тисяч людей. Підліткі, попадають під вплив хімічних і нехімічних речовин, що призводить до деградації суспільства загалом. Статистика смертності і нещасних випадків набуває оборотів.

Вчасне звернення до спеціалізованого психо соціального тренінг-центру ” На грані “, забезпечить вас і ваших рідних від незворотніх наслідків хвороби залежність. Лікування наркозалежності у Вінниці розпочинається з виявлення саме ступіню хвороби. Наступним кроком є, саме визначення методу лікування.

Багаторічний досвід команди спеціалізованого реабілітаційного центру ” На грані ” дозволить вам забезпечити свою родину, від неочікованого впливу наркотичних речовин, і можливих наслідків хвороби.

Наркотики належать до групи психоактивних речовин (ПАР), це препарати, які при одноразовому прийомі здатні викликати позитивні емоційні переживання, а при систематичному вживанні – фізичну та психічну залежність.

Результатом лікування в центрі психо соціальної реабілітації ” На грані “та ресоціалізації стає сформована повноцінна особистість, яка прагне до всебічного розвитку і самореалізації.

Комплексний підхід до лікування

Лікування наркозалежності у Вінниці реабілітаційного центру ” На грані ” протягом останніх років схиляється до комплексної допомоги хворому, а також його родині.

Команда наших спеціалістів працює згідно найкращих стандартів мeдичнoї дoпoмoги. Наші клiєнти отримують якісну та дiєву дoпoмoгу, яку мoжнa вiдчути вже з першого дня лікування.
Ми з рoзумiнням cтавимось до прoблeми клiєнтів, наш підхід в роботі індивідуальний, а послуги кoнфiденцiйнi.

У період відновлення пацієнт психологічної клініки ” На грані ” перебуває в комфортних умовах і відчуває туроботу з боку оточуючих – це надихає людину до змін і покращення життя.

Для перемоги над хворобою недостатньо просто відмовитися від вживання наркотичних речовин. Уникнути ризику рецидиву та отримати по-справжньому довгостроковий ефект вдається лише в тому випадку, якщо проводиться комплексне лікування:

 • Медикоментозна терапія.
  Відновлення здорових функцій органів і кодування спеціальними препаратами. Вітамінний комплекс очистки організму, після зняття фізичного болю, дозволить людині ясно мислити, нормалізувати сон, приймати рішення вірні рішення. В результаті проводиться швидке виведення наркотиків і продуктів їх розпаду з організму, а також забезпечується стійкий психологічний вплив на залежну людину, що мотивує його до припинення вживання.
 • Психологічна допомога. Допомога наркозалежним, і їхнім сім’ям у різних ступінях розвитку хвороби залежності і співзалежність. • Індивідуальна психологічна допомога. Терапія, де пацієнт має змогу зрозуміти свій внутрішній стан і відчути себе справжнього. Як результат – звільнення від дискомфорту.
 • Групова психотерапія-вражаюче зцілення один одного за допомогою підтримки і довіри.
 • Сімейна терапія – спосіб знаходження зачатку хвороби, аналіз, і методи здорового подолання стресових ситуацій.
 • Постреабілітаційна програма одужання. Взаємодія залежного і його родини з терапевтичною спільнотою тренінг-центру ” На грані ” після проходження курсу лікування. Розуміння і підтримка один одного.
 • Соціальна адаптація – відчуття свого місця у суспільстві. Вірність своїм цінностям і здоровому глузду. Самостійність і цілеспрямованність у вчинках. Групи взаємодопомоги.

Спеціалізована психо соціальна реабілітація “На грані ” – детально і індивідуально обслідує і вивчає кожну особистість окремо, за для застосування якісного і комфортного методу лікування наркозалежності.

Кваліфікований медичний персонал

Без професійного лікування практично неможливо позбутися від хвороби, яка загрожує не тільки фінансовими збитками, а й значними психологічними розладами. Кваліфікований персонал соціального тренінг-центру ” На грані ” орієнтований на надання професійної психологічної корекції особистості залежного.

Дипломовані спеціалісти з професійним досвідом допоможуть налагодити свій стан і врятувати вашу сім’ю від страждань.

Кваліфікований медичний персонал

Кожен процес, і кожна методика нашої реабілітаційної програми, забезпечені відповідальними співробітниками і фаховими лікарями – терапевтами.

Психологічна підтримка тренінг-центру ” На грані ” у Вінниці, допоможе визначитись у подальшому процесі подальшого лікування наркозалежності. Адже хвороба не тимчасова, і потребує кожноденної уваги.

Сучасні методи діагностики та лікування

Сучасні методики терапевтичного і медичного лікування в поєднанні з вашою
вірою, надією і підтримкою повернуть втрачене життя і подарують шанс на щасливе майбутнє, запевняють фахівці ” На грані “.

Сучасні методи діагностики та лікування

Процес реабілітації поділяють на основні процеси :

діагностика;

детоксикація (зняття ломки);

реабілітація;

соціальна адаптація;

противорецидивная терапія.

Спосіб лікування вибирає фахівець тренінг-центру ” На грані “, з урахуванням стадії розвитку наркозалежності, фізіологічних особливостей хворого, психічного стану людини, реакції на активні компоненти лікарських препаратів, побажань родичів і т.д.

Діагностика всього організму дозволить вам зрозуміти можливі прилягаючі хвороби, і відновити себе повністю.

Очищення організму і стабілізація фізичного здоров’я людини, дуже важливий етап, необхідний для того, щоб лікування наркоманії у Вінниці було успішним.

Лікування наркотичної залежності не можна лікувати тільки ліками або бесідами з психотерапевтом. Спеціалізована психологічна реабілітація пропонує повну терапія, де ліки дозволять зняти біль та пережити абстинентний синдром, а психотерапія дозволить впоратися з бажанням приймати наркотики.

Кожен пацієнт має можливість окремо від хвороби залежність зробити повноцінну діагностику усього організму, що мотивує до позитивних змін.

Індивідуальний план лікування

Психо соціальний тренінг-центр ” На грані “ послідовно і зосереджено створює умови для кожного залежного індивідуально.

Однією із вагомих сфер розвитку людини, є саме психологічна зрілість. Починаючи з дитинства, кожному з вихованням батьків притаманні певні особливості, які дитина переймає від матері, або батька.

 Індивідуальний план лікування

Психотерапевти реабілітації ” На грані ” враховують цінності залежного, які по дорозі життя можливо загубились, і допомагають хворому і його родині відновити їх.

Створюючи певні умови, для залежного і родини окремо, консультанти вносять певні інформаційні корективи, що допомогає у подальшому здоровому розвитку людини.

Тому що людина, яка проходить лікування залежності – це теж саме, що дитина, яка йде в перший клас, не знаючи нікого навколо, процесу і чого взагалі очікувати по закінченню. Звертаючи на неї увагу, пропонуючи свою допомогу, і прояви піклування, спеціалісти клініки ” На грані ” допомагають донести свою співпричетність і бажання бути поряд в цей не простий час.

Перебування у міні-соціумі, який створений в реабілітаційній клініці у Вінниці, наркозалежний має змогу відчути єдність і підтримку.

Цілодобовий медичний нагляд

Самопізнання дозволяє особам визнати свої помилки, зрозуміти негативні наслідки своїх дій та вчитися на минулих помилках. Воно дозволяє їм більш критично мислити про свої рішення та можливі наслідки, що призводить до здоровіших механізмів справляння з проблемами.

Саме завдяки цілодобовому нагляду та корекції фахівців, а саме терапевтів, консультантів, волонтерів, залежний реабілітант усвідомлює свій стан і має чіткіше розуміння проблеми.

Медичний нагляд психологічної клініки ” На грані ” виконуєть відштовхуючись від особливостей пацієнтів. Те, що одному іде на користь, інший не потребує.

Головним кредом команди ” На грані ” у Вінниці – є єдність. Залишаючись наодинці, людині важко впоратися з специфічними труднощами хвороби залежність.

Команда професіоналів ” На грані ” у Вінниці з співчуттям і розумінням відноситься до різних станів людини. Поступово, залежний відчуває заспокоєння всередені, і ясність думок.

Психологічна підтримка та реабілітація

Для того щоб позбавитися від проблеми один раз і назавжди, необхідно знайти корінь проблеми і знешкодити його. У цьому допомагає детальний аналіз вживання наркотиків.

Дипломовані психологи, психотерапевти, арт-терапевти, сертифіковані консультанти з хімічної залежності психологічного центру ” На грані “допомагають пацієнту розібратись з причиною вживання наркотичних засобів.

Психологічна підтримка та реабілітація

Лікування наркозалежності – починається з відновлення саме психічного стану людини. Тому, фахівцями тренінг-центру були створенні різні терапевтичні методи, які допомагають залежній людині, подивись на себе з різних боків.

Однією з головних умов лікування наркозалежних у Вінниці є повна відсутність доступу к наркотикам. Це дає шанс поглянути кожному, в внутрішній стан, де наркотик завжди заважав.

З часом, комунікація один з одним приносить велику користь. Залежний стає впевненішим і жвавішим. З’являється зацікавлений до себе і близьких

Безпечне середовище для реабілітації

У Вінниці наркологічно-реабілітаційна клініка ” На грані “ створила всі затишні умови, як зсередини творчого терапевтичного процесу, так і зовні, поряд з екологічною зоною.

Безпечне середовище з професійним підходом у Вінниці дозволить залежній людині:

 • розібратися в проблемі своєї залежності
 • психологічно підготуватись до подальшого життя без вживання
 • повністю відмовитись від психоактивних речовин
 • виключити повернення до вживання у майбутньому
 • Психологічна підтримка, завдяки саме індивідуальній конференційний психотерапії – допоможе залежному відчути себе у безпеці і відкритись по новому.
 • Психологічна реабілітація наркозалежних осіб у Вінниці допомагає пацієнтам розібратися в причинах і мотиваціях їхньої залежності, навчитися самоконтролю, управлінню стресом, ухваленню здорових рішень.
 • Реабілітаційні програми клініки ” На грані ” надають людям підтримку і ресурси, які допоможуть їм залишатися в тверезості, і створювати якісне життя у колі сім’ї.

Підтримка після завершення лікування

Одним із суттєвих процесів – є саме пост реабілітаційна взаємодопомога. Терапевтична спільнота, для кожного хто пройшов певні етапи відновлення – неймовірний крок до самореалізації особистості.

Підтримка сімей, які пізнали співзалежність, як хворобу, у подальшому дуже важлива завдяки взаємодії між терапевтами і сім’ями залежних. Кожен член родини має змогу на протязі неділі відвідувати терапевтичні групи для співзалежних.

Підтримка після завершення лікування

Періодичні медичні обстеження за для профілактики і підтримання імунітету і загального стану організму проводяться щомісяця у Вінниці.

Професійне консультування в онлайн режимі, або особисто віч на віч забезпечить людину, або члена сім’ї від небажаний стресових ситуацій. Вчасний дзвінок до співробітника тренінг-центру у Вінниці зосередить увагу на важливості особистого стану. Консультанти психологічного тренінг-центру ” На грані ” дадуть відповідь навіть на самі на перший погляд незрозумілі питання.

Звертаючись до спеціалізованої психологічної клініки ” На грані ” кожен має чудову можливість побороти це страшне і досить поширене сьогодні захворювання і почати здорове життя без наркотиків у Вінниці.

Висновок

Професійні психологи і психоневрологи спеціалізованого тренінг-центру ” На грані ” проводять комплекс занять з відновлення та соціальної адаптації пацієнтів, завдяки яким повертається смак до життя, вміння вести здоровий спосіб життя, займатися спортом, знайти хобі, проводити час з сім’єю і успішно будувати кар’єру.

Кількість успішних і задоволених клієнтів психо-соціального центру ” На грані ” у Вінниці робить команду спеціалістів радісними, тому як кожен дуже важливий для нас.

Відновлення сімейних відносин і цінностей повертає життя колись нещасних зв’язків у родині, до стабільного й затишного балансу між люблячими рідними.

Отже, прийнявши рішення щось змінити у своєму житті і своїй родині, кожен має змогу:

 • Пропрацювати психічні причини вживання
 • Відновити особисті цінності
 • Повністю відмовитись від наркотиків
 • Комплексно пропрацювати з психологами і терапевтами усі внутрішні зажими
 • Виробити навички тверезої поведінки

Психо соціальний тренінг-центр ” На грані ” пишається своїм персоналом, і людьми які знайшли свій шлях у житті.

Здоров’я кожної людини для колективу психо соціального тренінг-центру ” На грані ” дуже цінне і важливе.

Пройшовши певні процеси одужання, часто людина знаходить підтримку і опору в лідерах тренінг-центру “На грані “, що дає мотивацію рухатись разом уперед.

Відновлення особистості психо соціального тренінг-центру ” На грані ” – це духовний баланс, а саме :

 • Віра
 • Підтримка
 • Впевненість
 • Цілеспрямованість
 • Позитивне мислення
 • Саморозвиток

Разом – ми сила!

Література

Психіатрія і наркологія: підручник / І.І. Погорєлов, О.Д. Манаєнкова – 3-е видання

Психіатрія і наркологія: підручник / Г.М. Кожина, Т.С. Міщенко, Н.О. Марута та ін.

Лікування розладів, пов’язаних із вживанням психоактивних речовин: посібник Американської психіатричної асоціації: 6-те видання / за ред. Кетлін Т. Бреді, Френсіс Р. Левін, Марка Галантера, Герберта Д. Клебера

Безкоштовна консультація
+380686604046

Сайт: nagrani.com.ua

Ми є в соціальних мережах – приєднуйтесь https://www.facebook.com/nagrani.vin

Реабілітаційний центр "На грані" Вінниця
Додати коментар

 1. Ілля

  Дуже грамотний і людяний підхід.
  Дякую.

  Відповіcти
 2. Юлія

  Дякую за вашу підтримку і професіоналізм. Ваші методи зрозумілі і ефективні. Комплекс заходів вашої реабілітаційної клініки робить здорове суспільство😇

  Відповіcти
 3. Игорь

  Ребята все работает если вы хотите изменить жизнь вам сюда в этот прекрасный тренинг центр “На Грани”

  Відповіcти
 4. Игорь

  Ребята все работай если вы хотите изменить себя вам сюда!!!

  Відповіcти
 5. Льоня

  Чудова команда ,кваліфіковані спеціалісти в області хімічної і не хімічної залежності, наркоманії,алкоголізму та ігроманії,гарні наркологи психіатри ,і гарна робота психологів .

  Відповіcти
 6. Богдан

  Дякую спеціалістам за допомогу , мені допомогли і вам допоможуть не зволікай звертайся змінюй радій живи 😊

  Відповіcти
 7. Антон

  Дякую за корисну інформацію ви робите щось дивовижне.

  Відповіcти