Умови проживання

Психосоціальний тренінг центр «На Грані» забезпечує своїх клієнтів хорошими умовами для проживання, вони наближені до домашніх, кімнати по 3-4 людини, збалансоване 5- ти разове харчування на початку і надалі 3-х разовим з полуденками.

Якщо Ваш близький родич або Ви, страждає (страждаєте) від будь-якої форми залежності (алкоголізм, наркоманія або ігроманія) Ви можете бути впевнені, що він зможе зупинитися. Багато хто чекає цієї зупинки роками. Життя перетворюється в кошмар, де немає нічого тверезого, немає здорового тіла і впевненості в новому дні. Кинути наркотики або алкоголь можливо, і хто це робить за життя. Можете бути впевнені вихід є завжди, і з цього замкнутого трощачи теж.

Головне — бажання пацієнта і дієва програма лікування, хороші умови і міцна команда фахівців.

Реабілітаційний центр — це спеціальне місце, де відбувається комплексне відновлення фізичного стану, потім психологічного, і проводиться цілий перелік роботи над особистістю і її мисленням, виявляється різна допомога людям, що потрапили в наркотичну, алкогольну чи ігрову залежність. Наш тренінговий центр — це велика команда професіоналів, метою яких є надання максимально ефективної і комфортної допомоги кожному. За основу роботи і діяльності взята програма «12-ти кроків», яка успішно показала себе як найефективніший метод в лікуванні алкоголізму наркоманії а також з іншими видами залежностей. Завдяки цьому підходу у кожного, з’являється шанс на нову і прекрасне життя, можна проаналізувати кожну помилку, змінити сприйняття до себе і навколишнього світу, повернути тверезість і впевненість в майбутньому., Поставити перед собою цілі і почати втілювати їх у життя.

Фахівці тренінг центру — це дипломовані психологи та психіатри, наркологи і арттерапевти, які реально допомагають, які давно практикують роботу з залежними людьми і вже зарекомендували себе, як успішні терапевти та консультанти.

Головне завдання центру — одужання і досягнення результату тверезості.

Все має відбуватися комфортно і в комфортних умовах які надає центр. При надходженні на реабілітацію, ми надаємо докладний опис всього процесу лікування.

Наша мета — навчити Вас жити без шкідливих звичок, нової успішної життям.

Приємна, вихована, доброзичлива і уважна команда співробітників, дієва програма одужання, індивідуальне підхід і групові заняття, робота з особовим психологом, сімейна терапія, клієнт-центрована терапія, арт-терапія, тілесно-орієнтована терапія, заняття спортом. Всі, хто проходить лікування від наркоманії, алкоголізму та ігрової залежності в нашому реабілітаційному центрі, знаходяться під наглядом фахівців протягом 24 годин на добу. Співробітники нашого реабілітаційно-відновлювального центру особливу увагу надають індивідуальній роботі з пацієнтами, консультують їх і приліплюють цьому належну увагу. Також ми гарантуємо особливе ставлення до кожного, задоволення індивідуальних потреб, які не заважають одужанню, враховуються побажання і прохання.

Нам важливий кожен з Вас, і для цього ми створили комфортні умови проживання, зібрали команду фахівців і професіоналів і гарантуємо Вам результат і індивідуальний підхід до кожного !!!

Заповнюйте анкету чи телефонуйте за номером телефону, вказаний в шапці сайту.

Contact Us
Проблема

Реабілітаційний центр "На грані" Вінниця