Кодування від алкоголізму

Лікування алкоголізму

Алкоголь – це “задоволення”, яке погіршує суспільство, оскільки все більше людей стають залежними від нього. Чи п’є він «в міру» наприкінці тижня, або його немає на роботі через алкоголь? Все це ознаки психічної залежності, лише різні стадії.

Способи позбавлення від залежності різноманітні. Деякі стверджують, що можуть обмежити себе від цього, іноді керуючи ним протягом короткого періоду часу. Інші, однак, все життя страждають від порушення власних правил.

Способи шифрування себе проти алкоголю

Існує багато способів зупинити прогресування залежності, яка може зруйнувати життя людини, але не кожен з них має високу якість та доцільність.

Медицина, нібито зробила ін’єкцію або вшила вам капсулу? – це може бути ефективно. Цей метод діє, як страх смерті, в разі вживання алкоголю, і є певним гальмом для людини, яка з нетерпінням чекає кінця «коду».

Заснований цей метод на страху, створеному за допомогою методу плацебо, який дозволяє обмежити себе від вживання алкоголю. Кодування – це помічник людини, рішуче налаштованої змінити власне життя.

Підготовка до кодування

Перед кодуванням, залежна людина не повинен вживати алкоголь. У більшості випадків фахівець встановлює тривалість тверезості. Він також включає в себе відсутність кофеїну та транквілізаторів (якщо це не є обов’язковим до вживання). Приготування до процедури доводить, що людина досить сильна і готова змінити своє життя. Такій людині потрібна лише допомога професіоналів. Якщо людина не втримається від алкоголю протягом цих днів, це означає, що людина не готова до одужання. Виникає страх втратити можливість «помірно» випити склянку вина або пляшку пива. Це означає, що ризик порушення коду надто високий.

У деяких випадках кодування неможливо. Це трапляється з тими, у кого діагностовано серйозне психологічне захворювання. Є ті, хто вирішує відкласти процедуру, оскільки заявляють про свою волю керувати нею самостійно. Причин для відмови кодуватися може бути багато, хоча найпоширенішими є нездатність самостійно позбутися залежності, і усвідомлення того, що кодування може бути відповіддю.

Відсутність розуміння проблеми

Зазвичай люди, що вживають алкоголь, вважають, що для того, щоб покінчити з усім, потрібно лише взяти себе в руки. Однак це складніше, позбавлення від залежності – це довга і виснажлива робота.

Не варто змушувати

Якщо алкозалежному не вистачає внутрішньої мотивації, щоб залишатися тверезим, тоді для нього не дієвий код. Після порушення коду наслідки можуть змінюватися в залежності від організму людини, проте отруєння алкоголем є набагато більш руйнівним і збільшує ризик психічних або фізіологічних розладів здоров’я.

Нехай вони відчують дно

Ця порада може звучати драматично, але життєво важливо дозволити собі відчути дно. Якщо дружина чи чоловік, батьки чи хтось із близьких людей будуть поруч з залежним і піклуються про нього, він почуватиметься комфортно та безпечно. Іноді йому може знадобитися усвідомити, що він може втратити: роботу, здоров’я та сім’ю. Він буде страждати від болю, тривоги, самотності та депресії, що супроводжується фінансовим дефіцитом.

Для алкоголіка бачення майбутнього страшне, оскільки безпека цінна для них. Тому, щоб допомогти їм, вам потрібно залишити його на короткий час наодинці з його власними проблемами, спостерігаючи за ним здалеку. Але якщо він нарешті вирішить допомогти собі і отримає кодування, трохи підтримки може йому не завадити.

Найкращий спосіб допомогти алкозалежній людині це комплексний підхід, який включає в себе курс психосоціального відновлення в стаціонарного процесі. А отриманий результат закріпити процедурою кодування.

Але як можна розслабитися без алкоголю? Як можна знайти щось інше, що може зробити тебе щасливою?

Початок цього часто буває важким, роблячи людину дратівливою та чутливою, однак згодом вони нарешті починають насолоджуватися життям та досягати своїх цілей. Люди, які перемагають залежність, часто беруться за нові заняття та захоплення, часто навіть починають свій бізнес. Їх мозок активізується, тому людина стає більш чутливою до будь-якого зла в їх оточенні. Часто жартують, що той, хто бере на себе тверезе життя і розуміє, що це за радість, хоче розповісти про це всьому світу.

Записатись на консультацію

Підтримка близьких людей є життєво важливою після кодування

Розум утримувача працює правильно, іншими словами, може відокремити добро і зло, отже, побачити реальний світ. Все, що йому потрібно, це усвідомити переваги відсутності алкоголю, а не недоліки. У нього взагалі немає недоліків, однак новий утримався спочатку міг би так не думати. Тому йому потрібна підтримка його сім’ї та друзів, навіть краще, коли вони також вільні від алкоголю, навіть краще, якщо хтось, кого вони успішно пройшли через це раніше, тепер живе іншим життям.

Залежність може виникнути у будь -якої людини, незалежно від її віку

Алкоголізм глибоко вкорінений у нашому суспільстві, і занадто багато людей вважають, що вони можуть контролювати вживання алкоголю. Обмежити себе від вживання алкоголю неможливо навчитись – навіть помірне вживання алкоголю отруйне для здоров’я і негативно впливає на шанси жити щасливим життям.

Алкоголізм виявляється лише наприкінці другої стадії, хоча він починається набагато раніше.

Ми звикли думати, що алкоголік – це той, хто щодня п’є горілку чи міцне пиво і не може витримати жодного дня без нього.  Кожен розуміє це по-різному, але кожна залежність насамперед психічна. З моєї точки зору, психологічний алкоголізм починається, коли людина думає, що алкоголь можна вживати як напій. Суспільство та засоби масової інформації можуть легко поставити його в цю ситуацію, поширюючи, що це якась культура і допомагає розслабитися і навіть відновитися. Ці стандарти призводять до думки, що кожен повинен вміти пити в міру, а ті, хто взагалі не вживає алкоголь, виглядають трохи дивно. Ця інформація є основою алкоголізму, і коли вона доходить до розуму, це, здається, психологічна залежність.

Алкоголь є наркотичною речовиною, навіть якщо він є законним і тонко замаскованим – ви не побачите «розділ алкогольних наркотиків» у магазинах, тут це просто напій. Через це люди не відчувають страху перед алкоголізмом, поки самі до цього не звикнуть. Точка зору свідомого утримувача кардинально інша – він не вважатиме келих вина два рази на тиждень нормальним.

Другий етап легко перейти, і люди часто не відчувають межі. Вони думають, що залишаються тверезими, коли їм заманеться, проблема в тому, що вони цього ніколи не хочуть. Вони відмовляються від тверезих вихідних або вечорів після роботи. Межа першого та другого етапу – це коли людина п’є не зрідка, а щодня і планує пити, коли нема чого святкувати.

Деякі досягають третьої – деградаційної стадії, коли до психологічної залежності приєднується фізіологічна, коли людина втрачає гальмо, і її власний організм починає просити алкоголь.

Фізіологічний алкоголізм можна вилікувати, оскільки це хвороба, але навіть після реабілітації психологія може не змінитися – він все одно хотів би «помірно» вживати алкоголь і не виглядати ненормальним для інших.

На психологію впливають будь-які токсичні речовини – це вірус для свідомості людей. Це залежить від сили цього вірусу та кількості речовини. Тому чим інтенсивніше і частіше вживається алкоголь, тим більше трапляється нещасних обставин, він починає зазнавати невдач у власному житті, відчуваючи безнадійність і стрес. І тоді всі невдачі заспокоюються алкоголем, оскільки соціальні стандарти підказували нам, що це спосіб розслабитися. Він стає антидепресантом, незважаючи на те, що його дія прямо протилежна, штовхає в коло алкоголізму. Його приватний світ стикається зі стресом, депресією, тривогою, відсутністю впевненості та ірраціональними страхами. Він боїться чогось нового через страх невдачі і падає все нижче та нижче. Спробуйте примусити його приїхати принаймні до фахівця на консультацію, ви навіть можете піти разом. Під час консультації він придбав би певну мотивацію та бажання змінитися. Існує кілька ефективних методів, які можуть шокувати і потрясти чоловіка всередині, і дати йому зрозуміти свою проблему.

Звичайно, близькі люди ніколи не хочуть бачити чоловіка, що досягає дна, але я порадив би часом проявляти деяку байдужість, оскільки чоловік повинен розуміти, що він може залишитися один і все ще бути залежним. Однак найчастіший випадок, коли через тиждень-два людина відчуває одужання і тому стверджує, що більше ніколи не потребує лікування, будучи здатним контролювати себе. Однак психологічна залежність потребує набагато більше подолань і може знову штовхнути його до келиха вина. На інтенсивних етапах це може дуже швидко перейти до статус -кво. Тому, щоб допомогти їм, потрібно проявити трохи напівсердечності та невігластва. Алкозалежні просять допомоги лише тоді, коли вони втрачають усе і потрапляють у якусь біду. Іншими словами, коли вони досягають дна і відчувають потрясіння.

Ніхто з рідних та друзів не хоче дивитися, як він досягає дна, вони хочуть допомогти перед цим, але я б порекомендував їм піклуватися про нього здалеку, оскільки інакше він все одно почуватиметься в зоні комфорту.

Тільки шок може змусити людини взяти себе в руки.

Хоча хтось піклується про нього і навіть купує йому пляшку пива, він почуватиметься комфортно і ніколи не почне лікувати свій алкоголізм.

Вони просто розуміють, що алкоголь впливає на їх мозок і шкодить їхній кар’єрі, суспільному життю та здоров’ю, тому вирішили покінчити з цим. Вони вирішують жити краще, а алкоголь заважає досягти цього. Медичний метод кодування, коли вводять препарат у вену або вшивають капсулу, працює більше на психологію, ніж на біологію. Найголовніше – показати чоловікові, що він нічого не втрачає, коли кидає пити і натомість досягає кращої якості життя.

Спочатку чоловік записується на консультацію, де перевіряється мотивація. Він відчуває бажання позбутися алкоголю, оскільки це стає першим кроком у очищенні. Через визначену фахівцем кількість днів, протягом яких чоловік не повинен вживати алкоголь, він приходить на сеанс кодування. Ці дні є доказом того, що чоловік досить мотивований і підготовлений до виклику. Якщо він був ясний протягом 10 днів до моменту приходу до мене, кодування можна розпочати негайно.

При використанні методу використовуються деякі закони психології. Вони досягають своєї психічної істоти у формі залежності, що змушує уникати будь -яких можливостей вживання алкоголю. Таким чином формується бар’єр, і людина відчуває, що не повинна цього подолати. Тому після сеансу навіть наркозалежні можуть замість цього придбати нову залежність – від тверезості. Закони психології так працюють – увімкніть програму, а іншу вимкніть.

Що може статися, коли код зламаний? Чи може це завдати шкоди здоров’ю людини?

Вченими ще нічого не доведено, але це можливо. Не загрози, а лише справжні психологічні закони. Хтось може зіткнутися з незначними розладами здоров’я, хтось може навіть пережити серцевий напад або інші небезпечні для життя захворювання.

У глибині психології чоловікові кажуть, що після вживання алкоголю його здоров’я може погіршитися. Однак після цього впливу мозок може почати ігнорувати алкоголь, тому процеси очищення не такі ефективні і отримують сигнали про відсутність алкоголю в організмі. Після брехні власному мозку неможливо максимально захистити організм від пошкоджень, а це може принести багато проблем зі здоров’ям.

Кожен код є тимчасовим і лише тоді, коли він працює, усі ці процеси активні. Тривалість вибирають самі пацієнти. Я б рекомендував перший – це три роки.

Я бачив деяких людей, які все життя пили – дуже часто та інтенсивно вживали алкоголь, досягнувши третьої стадії. Навіть у цьому випадку люди можуть знову стати на ногу. Вік не має значення, якщо ви сильно бажаєте змінити свої звички.

Іноді навіть алкоголіку 50-60 років, який втратив сім’ю та дружину, вдається одужати – знову одружитися, купити машину та будинок. Це лише тому, що він пережив потрясіння. Навіть якщо ви похилого віку, не варто думати, що не варто лікувати свою залежність. Це завжди ціно, адже кожен має право побудувати собі щасливе життя.

Перші дні дуже важкі, особливо для тих, хто ніколи раніше не намагався позбутися алкоголю. Крім того, в цей час чоловік може бути значно більш дратівливим, нервовим або чутливим.

Найважливіші зміни зараз – активні інстинкти самозахисту та самовдосконалення. Така людина більше насолоджується життям, він хоче чогось досягти і робить це активно. Такий спосіб життя розвиває бажання харчуватися здорово і більше займатися спортом. Активована самозахист може змусити усвідомити вплив деяких шкідливих впливів, які забруднений алкоголем організм ігнорує. Чим менше шкоди людина сприймає, тим успішніше її життя. Його життєве розуміння кардинально змінюється, він починає кардинально змінювати своє життя замість застою. Його добробут зростає, і його цілі досягаються.

Я сам рекомендував би уникати будь-яких контактів, де алкоголь переноситься, і це не дає вам нічого, крім непотрібних спокус. Кращий варіант-знайти однодумців і проводити з ними час. Друг-однодумець – це також стимулюючий фактор, який підтримує мотивацію, тоді як люди, що п’ють, можуть лише послабити ваше бажання.

Жоден кодекс не може вилікувати алкоголізм, якщо людина сама не докладе достатньо зусиль. Це лише міра допомоги у боротьбі з цією залежністю, проте це не гарантує комфортного життя.

Люди відчувають внутрішню битву проти власного організму, пошкодженого алкоголем. Виграти цей бій без професійної допомоги неможливо, і тоді навіть найсильніші герої можуть вирішити кинути, а не боротися . Такі випадки жахливі і зворушливі, і їх слід запобігти будь-яким можливим способом.

Записатись на консультацію

Оцініть автора
Реабілітаційний центр "На грані" Вінниця
Додати коментар

  1. Сергій

    Такий метод як кодування, допоміг мені зберегти сім’ю. Добре що вчасно я отримав допомогу. Сподіваюсь що багато людей теж покинуть цю шкідливу звичку

    Відповіcти