Лікування алкоголізму — підшивка Еспераль та Торпедо

підшивка Блог

Вступ

Психо соціальний тренінг центр » На грані » у складі професійних лікарів звертає вашу увагу на лікування алкоголізму у Вінниці.
Алкогольна залежність — неконтрольоване бажання людини випити, що поступово переростає у хронічну хворобу, з летальним кінцем. Фахівці тренінг центру » На грані » попереджають, що не варто недооцінювати хворобу. Лікування алкоголізму — етап, тривалістю у життя.
Людина, що вживає алкоголь, ставить » зеленого змія » на перше місце. Сімейні відносини, дружні стосунки, відповідальність на роботі, стає не важливим. Наслідками в результаті, психози, фізична втома, емоційні розлади.
Алкогольна залежність має певні етапи розвитку, стадії, симптоматику. Саме абстинентний синдром наштовхує людину на небезпеку. Під тиск хвороби попадає людина, і оточення поряд. Вплив абстиненції викликає у людини страх, біль, що призводить до повторного вживання. Першим страждає саме мозок. Велику шкоду отримує печінка, серцева система. Алкоголь негативно впливає на слизову оболонку шлунку, а це може призвести до язви, виразок.

Лікування алкоголізму - підшивка Еспераль та Торпедо


Згодом психологічний стан людини доходить до руйнування. Спілкуючись з залежними пацієнтами, спеціалісти психо соціального тренінг центру » На грані » отримають вражаючі історії. Біль, про яку люди розповідають, ще більше наштовхує нашу команду на розуміння, що вкрай важливо допомагати хворим у цьому питанні. Ми ознайомимо вас з методами, які дадуть вам змогу зробити вибір.

Огляд алкогольної залежності

Похмілля — це важкий стан для людини, яка опинилась у лавах залежності. На початку просте запаморочення, з часом переходить у страхи і внутрішню порожнечу. Один з перших симптомів алкоголізму. Важливо бути обережним, адже хвороба набирає оберти, що провокує на нові вразливі етапи.
Слід пам’ятати, і звертати увагу на різні фактори. Розглянемо симптоми, що наштовхнуть вас на розуміння того, що залежність є:
° дратівливість, агресивність
° втрата інтересів, смислу життя
° поступове збільшення кількості речовини ( алкоголю)
° непорозуміння в сім’ї, негаразди на роботі
° різкий упадок сил, апатія
° різке похудіння, або навпаки максимальна вага
° вживання у ризикових ситуаціях ( за кермом ).
Лікарі психо соціального тренінг центру » На грані » акцентують увагу на тому, що стадії і розвиток хвороби з часом збільшується. І це є ризиком.
Перша стадія — заперечення. Хитрість хвороби у тому, що близькі люди, і сам залежний, не відразу можуть зрозуміти, що проблема дійсно є. Частковість випитого поступово зростає.
Друга стадія — втрата контролю. Залежний починає приховувати вживання, соціально ізолюється. Людина збільшує кількість алкогольних напоїв. Організм поступово звикає.
Третя стадія — важка залежність. Психо емоційний стан людини в певній мірі повністю руйнується. Одержимість алкоголем призводить залежного до дипресіі. З’ являються юридичні, сімейні проблеми. Здоров’я занепадає, значно погіршуючись.

Методи лікування алкоголізму

Першим кроком щодо звернення до нашого психо соціального тренінг центру » На грані » є прийняття проблеми вас, або ваших близьких. Методи, що пропонують наші фахівці у лікуванні алкогольної залежності можуть різними. Все залежить від індивідуальності клієнта, складності психологічного стану, стадіі, сімейного положення і т.д..

Лікування алкоголізму - підшивка Еспераль та Торпедо


Психологічне лікування — корекція і відновлення психологічного стану, подолання психологічної залежності. Психотерапії, групи самодопомоги, тренінгові навчальні програми, «12 кроків», арт- терапія. Велику увагу психологи тренінг центру «На грані » приділяють саме роботі з рідними залежних ( групи для співзалежних ).
Медикаментозне лікування у Вінниці » На грані «, теж виводить алкозалежну людину у стабільний стан. Медикаментозне лікування алкоголізму спрямоване на запобігання важким симптомам відміни та полегшенню неприємних симптомів, що виникають.

Постлікувальна підтримка. Після закінчення лікування алкоголізму Вінниця повернення людини до звичного життя — не менш складний етап, який часто супроводжується спокусою повернутися до залежного мислення. На новому етапі життя людина потребує підтримки, тому як її очікує невеликий стрес. Спілкування у колі терапевтичного співтовариства, навчання контролю над поведінкою у стресових ситуаціях, взаємодопомога у колі досвідчених, турботливих працівників » На грані «.
Також наші лікарі підготували для вас у Вінниці два методи підшивки. У наступних розділах розглянемо більш детально.

Підшивка Еспераль

Залежно від загального стану пацієнта, обирається тип методу підшивки. Сертифікованими фахівцями тренінг центру » На грані » надаються комплексні послуги внутрішньом’язової імплантації при алкоголізмі.
Еспераль – препарат французького виробника на основі дисульфіраму.

Лікування алкоголізму - підшивка Еспераль та Торпедо

 Кодування від алкоголізму у Вінниці Еспералем на тривалий термін забезпечує людину від впливу алкоголю.
Якщо ваша близька людина забула що таке радіти життю, не бачить цінності без спиртних напоїв, час спробувати кодування. Багато клінічних випробувань показують корисність цього імплантату. Коли спроби припинити вживання алкоголю марні, коли звичайна детоксикація не помагає, вірним рішенням є метод Еспераль,який не впливає на роботу мозку алкоголіка.
Печінкою виділяється специфічний фермент – алкоголь-дегідрогеназ, що розщеплює етиловий спирт до утворення альдегіду. Саме альдегід є токсичною речовиною, при скупченні провокує розвиток інтоксикації і похмільного синдрому. У нашій клініці » На грані » послуги з лікування алкоголізму цим препаратом надають кваліфіковані фахівці. Кількість сімей, які вибрали саме цей метод, продовжують затишне життя.
Спеціалісти нашого тренінг центру працюють виключно з офіційними постачальниками, які мають всі необхідні дозволи, сертифікати ліцензії на виробництво та дистрибуцію лікарських засобів.

Підшивка Торпедо

За довгі роки практичного застосування нашими фахівцями тренінг центру » На грані » була визначена ефективність підшивки Торпедо. Метод відноситься до сфери психотерапевтичного лікування. Результатом стає стійка мотивація хворого до подальшого лікування та повного позбавлення згубної залежності. Підшивка Торпедо у Вінниці проводиться у декілька етапів.

За довгі роки практичного застосування нашими фахівцями тренінг центру » На грані » була визначена ефективність підшивки Торпедо. Метод відноситься до сфери психотерапевтичного лікування. Результатом стає стійка мотивація хворого до подальшого лікування та повного позбавлення згубної залежності. Підшивка Торпедо у Вінниці проводиться у декілька етапів.

Лікування алкоголізму - підшивка Еспераль та Торпедо

Ми пропонуємо розглянути послідовність. Завдяки методу Торпедо ви, або ваша близька людина отримає :
° зміну мислення
° покращення стану, бадьорість та настрій
° припинення вживання алкоголю
° відновлення режиму сну
° внутрішній баланс
Процедура виконується швидко. Результатом є долання психологічного, а також фізичного бар’єрів. Також, лікарі психо соціального тренінг центру » На грані » враховують різні деталі в індивідуальності клієнта. А саме :
° попередній збір історії хвороби
° роз’яснювальна бесіда, з метою ознайомлення з хворим
° проведення провокації на алкоголь. Така процедура, при хімічному захисті є однією з важливих умов ефективного лікування.
° генетичне здоров’я ваших рідних.

Лікування алкоголізму - підшивка Еспераль та Торпедо


Торпедо — хімічна алкогольна блокада. До введення препарату, лікар-нарколог тренінг центру» На грані » попереджає пацієнта про принцип дії препарату. В результаті: якщо пацієнт спробує випити алкоголь, – воно буде метаболізуватися і вести до накопичення ( дисульфіраму ), що буде призводити до симптомів отруєння цією речовиною. Тому лікар нашої клініки у Вінниці, попереджає про наслідки.А саме, розширенням мереж капілярів (повнокров’я внутрішніх органів, шкіри і зменшення циркулюючої в магістральних судинах крові), падінням артеріального тиску, загальною інтоксикацією.
Після інформативного спілкування і швидкоефективного введення препарату ( область сідниць, живота, або спини ) фахівцем надаються протипоказання і наслідки при порушенні режиму тверезості.

Порівняння підшивки методом Еспераль та підшивки методом Торпедо

Розглянемо метод Торпедо у порівнянні. Цей метод актуальний тим, що основою його — є психологічна стрес поведінкова психотерапія. Тому, після тривалої бесіди з лікарем, у пацієнта з’ являється природнє відчуття хвилювання за своє життя ( самозахист ). Спрямованість цього методу — виробити навик життя в абсолютній тверезості. Співробітниками нашого психо соціального тренінг-центру » На грані » проводиться глибоко емоційна бесіда, про важливість дотримування певних поведінкових етапів. Після дотримання яких, людина отримує почуття впевненості і ефективне здорове життя.

Лікування алкоголізму - підшивка Еспераль та Торпедо

Розглянемо метод Еспераль. У Вінниці, при лікуванні алкогольної залежності цей метод набув достатньої популярності. Такий метод вимагає дисципліни. Застосовується на основі медикоментозного втручання. Слід враховувати, що препарат Еспераль має протипоказання. А саме:
° хворим на цукровий діабет, епілепсію
° вагітним
° годуючим грудю мамам
° тим, хто страждає на психічні розлади
° печінкову недостатність
Ми вважаємо, що все залежить від людини та її мотивації. Тому, наш психо соціальний тренінг-центр » На грані » розробив перелік способів, підтримання тверезості після підшивки Еспераль. Ми з радістю надаємо курс соціальних навиків, таких як :
° навик здобуття впевненності
° навик здобуття своєї значимості
° навик організації себе у сімейних відносинах
° навик реалізації себе, як особистості
Все можливе, поряд з талановитою небайдужою командою тренінг центру » На грані «.

Висновки

Недоліками обох методів лікування ( Еспераль та Торпедо) є небажання щось змінювати у житті. Іноді, сумніви рідних близьких людей, призводять до занепаду залежного, і сімейних цінностей. Лише згуртовавшись, пройшовши консультацію, прийнявши єдине рішення разом з професіоналами — зробить вас і вашу родину вільною і житєрадісною.
Перед тим, як розпочати лікування, фахівці наголошують, що починати процедуру можна, лише при відсутності таких протипоказань:
° онкологічні захворювання
° цукровий діабет
° паталогічні захворювання нирок та печінки
° перенесенний інфаркт міокарда

Отже, враховуючи всі » за » і » проти » у вас з’являється шлях до одужання. Ознайомившись з двома із методів блокування алкогольної залежності у Вінниці ви отримаєте безперечні плюси :

° якісний огляд лікаря

° нормалізація роботи
життєво важливих органів та систем

° рекомендації що до майбутніх дій

° мотиваційна терапія

° загальне зміцнення організму.

° спокій в родині

° жага до життя

Після проходження лікування у пацієнта змінюється свідомість, у нього з’являється бажання вести тверезе життя, розуміння проблем, що стали причиною алкоголізму і розуміння, як з ними справлятися надалі.

Література

  1. Бехтерева Н. П. Нейрофізіологічні аспекти психічної діяльності. Л.: Медицина 1986.
  2. Методологічні аспекти науки про мозок/Під ред. О. С. Андріанова, Р. X. Шигарова. М.: Медицина, 1983.
  3. Кудінова Е. В. Особливості секреції пролактину при алкогольному абстинентному синдромі // Алкоголізм: (Клініка, терапія, судово-психіатричне значення). М.: Медицина, 1983.
  4. Панченко Л. Ф., Брусів О. С. Опіатні системи мозку//Біологічні основи алкоголізму. М., 1984.

Популярні питання та відповіді на них

Що таке алкогольна залежність?

Алкогольна залежність — це неконтрольоване бажання вживати алкоголь, що може перерости у хронічну хворобу з можливим летальним кінцем.

Які основні симптоми алкогольної залежності?

Основні симптоми включають дратівливість, агресивність, втрату інтересів, поступове збільшення кількості алкоголю, проблеми у сімейних і робочих відносинах, упадок сил, зміни ваги, та вживання в ризикових ситуаціях.

Які стадії розвитку алкогольної залежності?

Стадії включають заперечення, втрату контролю, і важку залежність, де психоемоційний стан людини значно погіршується.

Які методи лікування алкогольної залежності пропонує ваш центр?

Ми пропонуємо психологічне лікування, медикаментозне лікування, і постлікувальну підтримку. Також використовуються методи підшивки Еспераль та Торпедо.

Що таке підшивка Еспераль і як вона працює?

Еспераль — це метод лікування на основі дисульфіраму, що перешкоджає нормальному розщепленню алкоголю в організмі, провокуючи неприємні симптоми при спробі вживання алкоголю.

Що таке підшивка Торпедо і які її переваги?

Торпедо — це метод хімічної блокади, що створює стійку мотивацію до відмови від алкоголю, викликаючи неприємні симптоми при споживанні алкогольних напоїв.

Які протипоказання до лікування алкоголізму?

Протипоказання включають цукровий діабет, онкологічні захворювання, паталогічні стани нирок та печінки, вагітність, годування груддю, психічні розлади та печінкову недостатність.

Які переваги лікування алкоголізму у вашому центрі?

Переваги включають індивідуальний підхід до кожного пацієнта, використання перевірених методів лікування, комплексний підхід, що охоплює психологічну, медикаментозну підтримку та реабілітацію після лікування.

Схожі статті:

Якщо ви помітили, що ваша близька людина потребує професійної допомоги — не втрачайте час.

Зверніться до нас за цими контактами:

Безкоштовна консультація
+380686604046

Сайт: nagrani.com.ua

Ми є в соціальних мережах — приєднуйтесь https://www.facebook.com/nagrani.vin

Оцените автора
Реабілітаційний центр "На грані" Вінниця
Добавить комментарий

  1. Юлія Олексіївна

    Дякую 🕊 Ваша турбота, відображається на моїй сім’ї 💙

    Ответить