Лікуємо алкоголізм сучасними методами

Лікуємо алкоголізм Блог

Доброго вечора, шановні читачі. На даний момент в Україні відсоток людей які споживають алкоголь складає понад 80% населення.

З початку повномасштабного вторгнення кількість зловживаючих алкогольними напоями збільшилась здебільшого на 30%, ці люди поповнили ряди алкозалежних людей, які потребують допомоги, медикаментозного лікування алкогольної залежності, та професійної консультації.

Від зловживання спиртними напоями кожен рік помирає приблизно 3,5 мільйони людей, і це лише статистика пов’язана з прямою смертю від передозування алкоголю.

лікуємо алкоголізм

На справді, ця статистика набагато більше, якщо брати до уваги хвороби, які тягне за собою споживання випивки (наприклад: цироз, гепатит, проблеми з КТ, алкогольний психоз, делірії)

Сьогодні, я б хотів обміркувати з вами тему лікування алкоголізму сучасними методами, через те, що на сьогодні проблема алкоголізму є актуальною.

Методи лікування алкоголізму.

1. Хімічна блокада.

Хімічна блокада (кодування) — це ефективна процедура, яка впливає на організм та психіку алкозалежної людини. В наш час цей метод є поширеним серед людей, які зіткнулися з проблемою хімічної залежності й мають бажання відновити свою нормальну життєдіяльність.

Кодування — це процес, під час якого лікар вводить пацієнту певний препарат який знаходиться в організмі певний час, і при вживанні алкоголю викликає алергічну реакцію.

Блокада має обмежений термін дії (рік, два, лікування алкоголізму це індивідуальний процес) та впливає саме на психологічну складову пацієнта, тому що пацієнт відчуває страх коли думає про повернення до старого способу мислення та життя (тобто вживання)

лікуємо алкоголізм

Основа цього сучасного методу лікування алкогольної залежності полягає утому, що пацієнту не потрібно лягати у стаціонар, підшивка це швидкий та анонімний процес, це є перевагою даного методу.

Важливо розуміти, що набагато ефективніше коли процедура підшивки проводяться в сово купності з терапевтичним процесом та змінами у мисленні.

Психотерапевтичні методи сучасного лікування алкогольної залежності

Психотерапія:
Психотерапія — це процес, під час якого залежний має змогу пропрацювати свої травми з психологом-адиктологом, отримати рекомендації щодо праці над потягом до вживання, пропрацювати тривожність (та інші психологічні наслідки вживання) та відновити свої втрачені спогади, почуття, та емоції які були пошкоджені вживанням.

Прошу звернути увагу, психотерапія алкогольної залежності — це комплексний процес, який має охоплювати фармакотерапію (підшивку, медикаментозне лікування) працю зі спеціалістами (психотерапевт, медичний психолог, соціальний психолог, нарколог, арт терапевт) та соціальну адаптацію (програма ресоціалізації для підлікованих залежних, розвиток, працевлаштування, нові звички)

лікуємо алкоголізм
лікуємо алкоголізм

Саме комплексний підхід до даної проблеми має найбільшу ефективність, тому що всі ці способи допомагають залежному в майбутньому справлятись із ситуаціями високого ризику максимально ефективно.

Психотерапія також містить: Формування позитивного мислення, навчання самоаналізу, профілактика своїх станів, вироблення соціально важливих якостей (відкритість, впевненість, доброта)

Важливо враховувати цінність терапії з кваліфікованим спеціалістом.

Найновіші медикаменти для лікування алкогольної залежності

Медикаменти для медикаментозного лікування алкоголізму — це препарати на основі дисульфіраму (речовина яка не дозволяє етанолу проходити процес розщеплення в печінці, в результаті чого при вживанні немає ефекту сп’яніння)

Фармакологічне лікування алкогольної залежності — це зручний спосіб лікування для тих, хто не має змогу лягати у стаціонар, або робити підшивку, тому багато пацієнтів приходить до того що їм потрібно знайти спосіб лікування який не зашкодить їх розпорядку дня (роботі, навчанню, хоббі) — і фармакологічне лікування алкоголізму це максимально грамотний підхід.

Наші фахівці допоможуть підібрати вам потрібну речовину, та будуть підтримувати вас на всіх етапах відновлення від споживання алкоголю.

Література

  1. Psychiatry and Narcology Микола Марута, Г. Кожина
  2. Розлади, спричинені вживанням алкоголю Стефен Маісто, Джерард Коннорс, Ронда Дірінг

Схожі новини

Якщо ви помітили, що ваша близька людина потребує професійної допомоги — не втрачайте час.

Зверніться до нас за цими контактами:

Безкоштовна консультація
+380686604046

Сайт: nagrani.com.ua

Ми є в соціальних мережах — приєднуйтесь https://www.facebook.com/nagrani.vin

Оцените автора
Реабілітаційний центр "На грані" Вінниця
Добавить комментарий

  1. Юлія

    Спасибі! Дійсно, потрібно розуміти, що людина, яка вживає алкоголь чи наркотики, не завжди здатна прийняти рішення одразу, щоб змінити життя на краще. Тому, дуже толковим, розумним вибором — є звернення близьких за допомогою. На те ми і рідні, щоб допомагати, адже від правильного вибору, залежить життя людини🌿

    Ответить