Коли вже час звертатись до клініки з лікування алкозалежності?

алкоголізм Блог

Вступ

-Я не алкоголік…

Я сам впораюсь…

Мені по силам подолати залежність…

Повірте мені останній раз…

Коли вже час звертатись до клініки з лікування алкозалежності?

Часті вислови алкозалежних людей, лікарі, співробітники психо соціального тренінг центру «На грані» відчувають на собі. Часто рідні не розуміють, що робити. Кожен раз плекаючи себе надією, що все зміниться.
» Під лежачий камінь вода не тече » Змінюється лише психічний і фізичний стан людини, що має накопичувальний ефект.
» Достатньо» — зазвичай говорить людина, яка вже відчула біль у повноті. Людина, яка втратила здоров’я, віру, сили…. А можна було раніше. Наш психо соціальний тренінг центр » На грані » попереджає — вчасне звернення вирішить проблему швидше. Не варто очікувати. Варто діяти.
Алкоголізм — шрам на все життя. По статистиці Вінниччини, у кожному навчальному закладі кількість молоді потерпає від залежності на 1,2 % збільшуючи оберти кожні пів року. Алкоголізму — немає рівних, враховуючи те, що доступність і різновид напоїв по всюди. З кожним роком смертність зростає. Алкоголізм по шагам руйнує людину, починаючи з першої стадії. На першій стадії людина, ще не розуміє, але вже у пастці. Четверта — остання, може бути кінцевою назавжди ( смерть, інвалідність ). Також потрібно враховувати фактори, яких може бути від одного і більше. А саме генетика, вплив суспільства, емоційна незрілість, сімейні негаразди, відсутність інформації і т.д.
Помилкою сучасної молоді є те, що вони думають що вживання алкогольних напоїв є престижним. Після першої чарки, молодь ніби стає впевненіше. Це і є пасткою у здоровому розвитку людини. Вчасне звернення до спеціалістів є вкрай важливим.

Ознаки алкогольної залежності

З розвитком вживання, залежна людина по трохи починає наносити шкоду своєму здоров’ю. Страждає поступово фізичний стан людини. Якщо спочатку похмілля не відчувалось, то друга стадія розвитку, значно знижує імунітет. Залежний починає отримувати біль. З кожним разом збільшується частковість вживання. Погіршується артеріальний тиск, що призводить до серцевої недостачі. Ризики інфаркту і інсульту, навіть серед молоді. Абстиненція ( похмілля) також має різновид впливу. Коли кількість алкоголю вже невелика, а внутрішні органи пошкодженні ( печінка, шлунок, серце, нирки і.т.д ). Тремтіння рук, зниження зору, серцебиття, порушення сну. Чи варто над собою так знущатися?

Коли вже час звертатись до клініки з лікування алкозалежності?


°Незабаром приходить психологічна втома. Це один з важких етапів, що призводить до депресій, тривоги, безсоння. Психологи терапевти, а також лікарі психіатри тренінг центру «На грані » приділяють особливу увагу саме внутрішнім змінам залежного, і його сім’ї.
Причин виникнення психологічних проблем багато. Фахівці тренінг центру » На грані » виділяють такі фактори, як проблеми у відносинах, роботі, сім’ї ; самотність, брак здорового спілкування; стабільний вплив оточення, яке постійно вживає алкоголь; нереалізованість; невпевненість і т. д. Тому цій сфері здоров’я має бути особлива увага.
°Соціальні відносини у суспільстві залежна людина також швидко деформує. Адже вплив людей які вживають, дуже сильний. Це може бути як у компаніях, так і в роботі, після важкого дня. Нові знайомства, для підтримки розмови, а також просто з цікавості.
Лікування алкоголізму у центрі » На грані » комплексно вирішує проблеми залежного. Також окремо увага приділяється співробітниками нашого психо соціального тренінг центру » На грані «, сім’ї та рідним. Тому важливо розуміти, якщо одна людина в родині випиває, приймати участь у лікуванні повинні всі.

Наслідки бездіяльності

Потрапити до шкідливого впливу алкогольної залежності можуть як підлітки, так і жінки з чоловіками. Хвороба не щадить нікого. Алкоголь не звертає уваги яку соціальну ланку ви займаєте, які ваші цінності і пріоритети, наскільки ви фінансово успішні. Алкоголізм винищує сфери вашого здоров’я ( психологічну, соціальну, духовну, фізичну )

У лікуванні алкоголізму спеціалісти нашої клініки » На грані » стикаються з великою кількістю прилягаючих хвороб. По перше страждає нервова система та психіка. Внутрішні органи, потерпають поступово переходячи до хронічної стадії. Печінка попадає під негативний вплив ( особливо у жінок ), що призводить до цирозу. Також кисень у мізках який звик до нормального функціонування, втрачає нейроні зв’язки. У людей, які вживають алкоголь частим є порушення координації руху на завжди. Серце попадає під вплив судинних хвороб. Тому, наші працівники у лікуванні залежності використовують детальне обстеження кожної людини окремо.
Созалежність — отруйна любов, яка з часом приводить до розриву подружжя, до страждань матері за дитям. Спотворене поняття любові нерідко приводить людину до відчаю. В сім’ї, де панував затишок, з розвитком залежності настає розлад.

Коли вже час звертатись до клініки з лікування алкозалежності?

Професійно людина деградує, знаходить нові відносини, з ненадійними людьми, втрачає авторитет, роботу, заробіток.
Проблеми з правоохоронними органами та наслідки, які несе людина тривалий час, затягують алкоголізм до кримінальної відповідальності. Заради пляшки, людина іде на злочини, перебуває у постійній брехні. У результаті це призводить до погіршення демографічної ситуації. Люди, що вживають алкоголь, скорочують життя собі та – через провокування постійних конфліктів у сім’ях – також і своїм рідним. За даними поліції, кожен третій майновий злочин, крадіжки, грабежі, розбої викликані тим, що людина, яка їх чинить, є особою залежною — їй хочеться вжити алкоголь ( наркотики ).

Коли час звертатися до клініки?

Рідко зустрінеш людину, яка зловживає алкоголем, і усвідомлює та чесно визнає наявність залежності, що сформувалася. Тому частіше приймає рішення » зав’язати» з алкоголем самотужки. Це і є також однією із помилок алкозалежного хворого, або його сім’ї, стверджують спеціалісти психо соціального тренінг центру » На грані » Тимчасова відмова від алкоголю, надає ілюзорну надію для рідних, і самого залежного. Десь у глибині душі, людина дійсно цього хоче. Але хвороба на другому місті по смертності у світі, після онкологічних захворювань. Але і це не зупиняє людину, щоб в кінці кінців зрозуміти всю важкість тягара. І почати діяти.

Коли вже час звертатись до клініки з лікування алкозалежності?


Психо соціальний тренінг-центр » На грані » зібрав для вас низку методів, інформативних джерел, досвідчених сучасних терапевтичних напрямків, щоб вам був доступним, і зрозумілим, весь процес розвитку хвороби.
Ваше рішення застережуть вас і ваших близьких від самих розповсюджених захворювань, таких як : рак стравоходу, проблеми порожнини рота і ­глотки, печінки, шлунку, підшлункової залози, ­товстого кишківника, прямої кишки, передміхурової залози, яєч­ників, ендометрія сечового міхура. Депресiя, тривога, психічні розлади, епілепсія, суїцид. Надмірне ­вживання алкоголю також може мати негативний вплив на рівень вітамінів та індукувати алкогольну ­нейропатію.

Вибір клініки з лікування алкогольної залежності

Понад 10 років сумлінної праці психо соціального тренінг центру » На грані «привели до гарних результатів. Багато людей, які колись зневірились, сьогодні успішні діячі, турботливі сім’янини, професійні працівники. Отже, якщо у вашій родині, або у вас є певні проблеми, до ваших послуг :

Лікарі — психіатри. Кваліфікаційна категорія — вища. Досвід роботи 19 років.

Медичні психологи, з Вищою Освітою Маґістра. Спеціалізуються на індивідуальних випадках.

Соціальні психологи. Міністерство Охорони Здоров’я України. Вищий Державний навчальний заклад України.

Арт — терапевти з Дипломами Магістрів. Комунальний вищий навчальний заклад » Вінницька академія неперервної освіти «

На протязі багатьох років консультанти з хімічної залежності, а також волонтери оновлюють знання. Ми співпрацюємо з спеціалізованими лікарями » Медичної зірки «, де кожна залежна людина, родина може пройти комплексне обслуговування, аналізи, і відповідні процедури.

Ми працюємо 24/7.
Основні методи лікування алкоголізму :
° Детоксикація організму — очищення втомленого фізичного стану людини. Висока якість процедур, що проводяться, надає значний вплив на підвищення ефективності боротьби з фізіологічною алкозалежністю.
° Кодування — від алкоголізму у Вінниці проводиться ліцензованими препаратами підтвердженою результативністю та за сертифікованою методикою з мінімальним рівнем ризиків.
° Виведення з запою — зняття абстиненції ( похмілля) Швидке полегшення у короткий час.
° Психосоціальне відновлення — вирішення внутрішніх бар’єрів людини. Налагодження сімейних цінностей. Самостійність і визначеність.
° Соціальний розвиток — грамотно організоване дозвілля, що дозволяє відволіктися від згубної пристрасті. Пріоритетність поставлених цілей. Знаходження себе у суспільстві.

Психо соціальний тренінг центр » На грані » у складі надійної міцної команди допоможе вам у лікуванні алкогольної залежності. Для вас ми підготували:

 • Стаціонарне лікування алкозалежності. Це комплексне лікування, в затишній атмосфері, під доглядом спеціалістів. Це відновлення особистості, звичок, цінностей. Терапевтичні процеси, написання письмових робіт, профілактики зриву. Також поглиблено проводяться арт — терапії, кіно — терапії, казко — терапії, драма — терапії. Індивідуальні гештальт — терапевтичні процеси.
  Для сімей, окремо проводиться методика, де батьки, рідні здобувають нові знання, і способи долати стресові ситуації.
 • Амбулаторне лікування. Виїзд лікаря до вашої оселі. Для самостійного припинення споживання спиртних напоїв часто не вистачає сили волі. Тому наш тренінг центр » На грані » підготував для вас різні послуги, що швидко полегшить болісні відчуття, швидко очистить організм. Зняття емоційної напруги, болісних відчуттів, позбавлення від страху.

Переваги своєчасного звернення за допомогою.

Ми раді вам допомогти сьогодні. Ми радіємо разом з вами, коли бачимо ваші досягнення. Лікування алкоголізму не легкий етап, але 100% буде мати позитивний результат, якщо наважитись зробити перший крок. Психо соціальний тренінг центр » На грані » у Вінниці доповнить ваше життя яскравими красками. Ви дійсно вагаєтесь?
Прийшов час змінювати майбутнє. Майбутнє дітей, своє майбутнє. Постійні стреси, хвилювання, тривоги, дуже втомлюють.
Консультанти з ХЗ ( хімічної залежності )тренінг центру » На грані » створять для вас затишок. Прийшов час звільнятись від внутрішнього дискомфорту. У вас є шанс відновити емоційне здоров’я, налагодити психологічні сфери, здобути новий досвід, стати турботливим батьком, або матір’ю.
Після проходження курсу лікування наші лікарі, волонтери залишаються поряд. Шляхом життя залежна людина так чи інакше стикається з труднощами. Якість вашого життя — для нас важлива.
Не відкладайте вирішення своєї проблеми на «потім», а довіритися професіоналам психо-соціального тренінг центру » На грані». Наші співробітники підберуть найрезультативніші реабілітаційні методики для вашого випадку. Кожен випадок окремий і індивідуальний — а життя одне. І ми з вами варті його прожити з істинною любов’ю до себе і до свого оточення.
Ми гарантуємо вам конфіденційність. Чекаємо на вас, і ваших близьких. Ви нам не байдужі.

Література

 1. Олешкевич, Є. Над прірвою в хмелю : [алкоголізм] / Олена Олешкевич // Щаслива родина
 2. Збірка щоденних роздумів «Тільки сьогодні»
 3. Проблеми захворювань і причин смерті, асоційованих з алкоголем / С. І. Антипова [та ін.] // Медицина. — 2011.
 4. Що протиставити алкоголізму та наркоманії : поради досвідченого лікаря. Сповідь алкоголіка. 1999.
 5. Медичні, соціальні та економічні наслідки наркоманії та алкоголізму / авт.- укл. Е. А. Кошкіна, Ш. І. Спектор, В. Г. Сенцов, С. І. Богданов. ПЕР СЕ, 2008.
Чи можу я самостійно подолати алкогольну залежність?

Самостійне подолання алкогольної залежності є дуже складним процесом, який часто вимагає професійної допомоги. Наш центр надає комплексну підтримку та лікування, що значно збільшує шанси на успішне відновлення.

Які основні ознаки алкогольної залежності?

Основні ознаки включають збільшення частоти та кількості споживаного алкоголю, похмілля, зниження імунітету, фізичні та психологічні проблеми, зокрема депресія, тривога та порушення сну.

Які наслідки може спричинити ігнорування алкогольної залежності?

Без лікування алкоголізм може призвести до серйозних здоров’ясних проблем, у тому числі до хвороб печінки, серцево-судинних захворювань, психічних розладів, а також до соціальних та юридичних проблем.

Коли мені слід звернутися по допомогу?

Звертатися по допомогу потрібно, як тільки ви або ваші близькі помічаєте ознаки залежності. Чим раніше розпочати лікування, тим кращі шанси на успішне відновлення.

Які методи лікування пропонує ваш центр?

Ми пропонуємо широкий спектр методів лікування, включаючи детоксикацію, кодування, психосоціальне відновлення, соціальний розвиток, а також стаціонарне та амбулаторне лікування.

Чи залучаєте ви сім’ю пацієнта до процесу лікування?

Так, ми приділяємо велику увагу роботі з сім’ями наших пацієнтів, оскільки сімейна підтримка відіграє важливу роль у процесі відновлення. Ми пропонуємо спеціальні програми та терапії для сімей.

Чи гарантуєте ви анонімність?

Так, ми гарантуємо повну конфіденційність та анонімність наших пацієнтів. Ваша приватність та безпека є нашим пріоритетом.

Схожі статті:

Якщо ви помітили, що ваша близька людина потребує професійної допомоги — не втрачайте час.

Зверніться до нас за цими контактами:

Безкоштовна консультація
+380686604046

Сайт: nagrani.com.ua

Ми є в соціальних мережах — приєднуйтесь https://www.facebook.com/nagrani.vin

Оцените автора
Реабілітаційний центр "На грані" Вінниця
Добавить комментарий

 1. Богдан

  Дуже доступно написано, однозначно самому не впоратись потрібні консультанти та люди які вже пройшли цей шлях, мені особисто комфортно в тверезості вже більше як рік завдяки цій організації, такщо не гайте час !

  Ответить
 2. Юлія

  Дякую. Завдяки вашій турботі, багато людей здобуває вихід з замкнутого кола. Відчула і я на своїй родині всю біль хвороби. Але вірне рішення, і зусилля зробили життя неймовірно цікавим. Дякую вашим спеціалістам, що врятували мою родину.

  Ответить