Послуги реабілітаційного центру “На Грані”

Лікування алкоголізму у Вінниці

Фахівці, психологи, адіктологи, які працюють в психосоціальному тренінг центрі, а також цілий ряд програм і методик спрямованих на відновлення алкоголіків дають величезні результати для Вас і Ваших родин. Лікування алкоголізму в тренінг центрі — це вже високий результат і крок у світле майбутнє, вихід з ситуації, що склалася і гарантія повернення в сім’ю абсолютно здорового фізично і психологічно нормальної людини. Спочатку лікар нарколог проводить консультацію пацієнта і якщо необхідно проводить процедуру детоксикації і виводить людину з алкогольної  абстиненції. Головне завдання цього етапу відновити фізичний стан клієнта. Тут лікувальний процес нормалізує роботу всіх органів і систем організму, які були вражені алкоголем. Також враховуються всі особливості проблеми і самої особистості. Алкоголізм поряд з іншими залежностями може впливати на всі життєві області (мова йде про фізичну, соціальної, психологічної, інтелектуальної, духовної). Після відновлення фізичного стану проводитися цілий спектр інших заходів, які відновлюють всі сфери життя, соціальну психологічну та духовну, а також життєві цінності, які були зруйновані в результаті вживання. Тому в даному випадку процес лікування алкоголізму є дуже важким і трудомістким для всіх, і включає в себе багато різних процедур. Перший крок – це звернення за консультацією до досвідчених фахівців, які розуміють, як мотивувати хворого. Звертайтеся за безкоштовною консультацією за телефонами на сайті.

Записатись на консультацію

Лікування наркоманії у Вінниці

Комплексне відновлення особистості та реабілітація вважається єдиним вірним і надійним виходом, якщо людина зіткнулася з такою проблемою і бажає швидко привести своє життя в порядок.

Фахівці психосоціального центру нададуть необхідну допомогу та вживатимуть всіх заходів для надання конфіденційної анонімної результативною психологічної терапевтичної та, якщо потрібно, медичної допомоги. Достатньо зателефонувати за телефонами, розміщеним на сайті, і Ви отримаєте безкоштовну  консультацію з усіх питань які Вас цікавлять. Коли пацієнт потрапляє в наш центр, лікар нарколог проводить консультацію та огляд , діагностує стан пацієнта, його ступінь залежності і, якщо необхідно, проводить процедуру детоксикації, завдяки якій можна вивести з організму ПАР речовини і привести фізичний стан в порядок та коригувати роботу внутрішніх органів.

Залежно від стану пацієнта тривалість такої процедури може займати від 3 до 28 діб і, як результат, повне відновлення фізичних сил організму.

Записатись на консультацію
Послуги

Лікування ігроманії у Вінниці

Ні для кого не секрет, що багато хто з нас за своєю природою є дуже азартними людьми і нерідко беруть участь в різного роду іграх, змаганнях та заходах, що викликають дану ейфорію і задоволення через якого в наслідок зароджується і з’являється така проблема як залежність, залежність від гри , ставок, автоматів і тд. Вона дуже схожа за своєю структурою і поведінкових особливостей на хімічну залежність таку як наркоманія чи алкоголізм.

Багато заповзятливих організації вміло користуються цим і пропонують азартним людям (ігроманам) пограти. Ті в свою чергу не розуміючи цього залазять в павутину проблем і обману. У певний момент ситуація може стати критичною і людині доведеться звернутися до фахівців, щоб вирішити цю проблему, щоб зберегти сім’ю, відносини з близькими і рідними, не втратити роботу і повернутися до нормального життя. Лікування ігроманії проводиться в наших психосоціальних тренінг центрах за різними методиками і психологічним програмам.

Статистика показує дуже гарні результати в цій області. У центрі пацієнти з залежністю ігроманії отримують комплексне відновлення психіки, працюють з мисленням, призводять всі сфери життєдіяльності в повний порядок, відновлюють відносини з близькими і рідними, реабілітуються і можуть розраховувати на індивідуальний підхід і лікування. Перший крок це отримання безкоштовної консультації.

Записатись на консультацію
Послуги

Заповніть форму для прийняття заявки:

Послуги

Contact Us
Проблема

Лікування Алкоголізма Наркоманії та Ігроманії в реабілітаційному центрі "На грані" Вінниця