Лікування, реабілітація та відновлення після алкоголізму

Лікування алкоголізму

Масштабна проблема алкоголізму в країні

Проблема алкоголізму в Україні поступово і дуже швидкими темпами досягає неймовірних масштабів і потребує миттєвому реагуванні, а також в якнайшвидшому якісному вирішенні і лікуванні. Щорічно, щомісячно і можна сказати постійно з’являються і створюються нові реабілітаційні центри, приватні наркологічні клініки, тренінгові центри та інші установи в яких пропонуються численні реабілітаційні програми, спрямовані на відновлення особистості, робота з психікою і різні лікування алкоголіків. Дуже багато методів, а проблематика одна, і вона дуже суттєва для наших регіонів і нашого населення.

У цій області є три стадії розвитку хвороби алкоголізму і в залежності від неї буде формуватися курс лікування.

На першій стадії людина може не усвідомлювати проблеми і у нього все добре реально, на другий вже є купа проблем зі здоров’ям з сім’єю з роботою, а на третин, заключній стадії, всі органи і мозок вражені, людина перебувати в повній деградації і починається фінальне завершення проблеми це смерть …

Важливо не відкладати ці проблеми і не виправдовувати себе або своїх близьких а починати реагувати. Центрів багато, а вибір за Вами.

Так, все це добре але всі ці зусилля не завжди дають хороший і належний результат і багато людей хочуть гарантії, хочуть бачити результати. Відновлення особистості і лікування алкоголізму в тренінговому центрі «На грані» — це багато позитивних результатів, багато нових сімей, багато тверезих людей, яких Ви можете бачити чути і спостерігати при дотриманні рекомендацій, які Вам будуть надані.

Ви отримуєте майже 100% результат, це ось і є чудовий вихід із ситуації і гарантія повернення в вашу сім’ю абсолютно здорового тверезого і нової людини, з новим мисленням, новими цілями, новим поглядом на життя. Розглянемо поетапний підхід до проблематики алкоголізму.

Записатись на консультацію

Процес лікування алкоголізму

Насамперед фахівці реабілітаційного тренінгового центру проводять при необхідності повною якісну алкогольну детоксикацію і виводять людину з цього стану алкогольної абстиненції. Мова йде про спеціальний комплексі процедур. Головне завдання яких — усунути з організму алкоголь і продукти його розщеплення, очистити його і привести фізичний стан в повний порядок для того, що б потім можна було комфортно розбиратися з психікою і мисленням. Цей лікувальний процес займає від 3 до 14 діб, нормалізацію роботи органів і систем організму, які були вражені речовинами, насичення організму вітамінами і очищення органів людини, таких як печінка і головний мозок в першу чергу. Ми враховуємо індивідуальні особливості кожного клієнта, всіх пацієнтів і наявні у них захворювання, алергічні реакції і протипоказання. Такі підходи гарантують високу якість лікування алкоголізму не тільки в наших центрах, а й по всій Україні в найкоротші терміни з високими показниками.

Наші центру які активно займаються проблематикою алкоголізму також розташовані в містах таких як Київ, Харків, Дніпро, Львів, Полтава, Хмельницький, Суми, та інших містах нашої країни.

У центрах проводитися ретельний аналіз всієї динаміки психологічної поведінки, реагування, почуття, емоції і фізичного здоров’я клієнта, пацієнта, формується план його відновлення і великої реабілітації, після основного лікування спільно з пацієнтом, ще можуть бути призначені додаткові терапії для родичів і близьких. В обов’язковому порядку з самими родичами проводитися заняття, тому що за часту це проблема всієї сім’ї і на момент звернення, проблеми у всіх.

Коли пацієнт вже виписаний, відправлений додому, йому не потрібні фахівці, але він отримує адреси груп самодопомоги (анонімні групи), також може проходити тривалий послереабілітаціонний амбулаторний курс для підтримки і ремісії. Контакти з лікуючим лікарем, з психологами природно, зберігаються, але тепер уже колишній пацієнт повністю самостійний і бере на себе відповідальність, його цьому навчили на групах і заняттях.

Вплив алкоголізму на сфери життя

Проблема алкоголізму поряд з іншими залежностями може дуже сильно впливати на всі життєві цінності і сфери (мова йде про фізичну, соціальної, психологічної, інтелектуальної, духовної сімейної тощо). І тепер найцікавіше сам процес лікування, реабілітації та відновлення є трудомістким, займає від і до багато часу, передбачає багато зусиль і включає в себе процедури, заняття, тренінги, роботу над собою, які передбачають відновлення всіх сфер життєдіяльності, психологічне і фізичне відновлення. І ось якщо Ви або родичі розумієте, що Вам необхідна допомога, то Вам потрібно зараз же зв’язатися з нашими фахівцями, які розуміють, як мотивувати хворого, як створити умови для його початку лікування і одужання після … проблема дуже складна, але з практики переборна і яке вирішується.

Так що в проблемі алкоголізму перше, що необхідно зробити це вже зараз почати діяти!

Записатись на консультацію

Оцените автора
Реабілітаційний центр "На грані" Вінниця
Добавить комментарий

 1. Сергей

  Привит

  Ответить
 2. Альона

  Дякую, корисно було почитати.

  Ответить
 3. Юлія

  Дякую! Варто не затягувати до останнього! Спасибі за ТУРБОТУ!

  Ответить