Лікування залежності від солі і спайса

сіль Лікування наркоманії

Нова тема “сучасного вживання” – солі

-Страшно навіть подумати, що може статися з людиною, яка вживає ” новітні ” наркотики. Наркоманія заполонила не лише Україну, а й увесь світ. Різновид наркотичних засобів вражає навіть самих досвідчених фахівців. З’являються все нові і нові різновиди ” отруйних речовин “, що штовхають людину до неадекватних дій. Заручниками наркозалежності все частіше стає молодь. Через вживання наркотиків молодий організм руйнується не сформувавшись. Страждає наркозалежний і всі його рідні, близькі люди.
Лікарі нашого психо соціального тренінг центру ” На грані ” зустрічаються з останніми ступінями підступної хвороби. Психотропні наркотичні речовини, які прийшли на зміну ін’єкційним наркотикам, завдають непоправної шкоди психіці людини. Молодь спішить за невеликі гроші, получити велике задоволення. А замість цього, наносить собі неймовірної шкоди.

Лікування залежності від солі і спайса


До нашої клініки ” На грані ” звертаються знесилені батьки, що не можуть впоратися з поведінкою улюбленої дитини. Спеціалісти психо соціального тренінг центру ” На грані ” у лікуванні залежності, особливу терапевтичну увагу приділяють батькам, та дітям, що спробували синтетичний наркотик.
А мова піде, саме про один з найвідоміших останнім часом видом наркотику, як ” солі” та ” спайси “. Першим у лікуванні наркозалежності наші фахівці пояснюють, потрібно поспостерігати за дитиною, або близькою людиною, у разі крихітної підозри. І якщо бути уважними, явні видимі зміни у поведінці. Не варто зволікати. Тому як розвиток і прогресування наркотику в організмі, може мати непоправні наслідки.
Незворотні зміни в мозку починають розвиватися вже з першої дози солі, або спайсів. Без своєчасного звернення до нарколога і проходження курсу лікування наркоман може назавжди залишитися інвалідом з низьким інтелектом або психічно хворим. Вже з перших хвилин оздоровчого комплексу тренінг центру” На грані “залежна людина має неймовірний шанс на здорове життя.

Що таке залежність від солів і спайса ?

” Солі “або ” спайси “- це наркотичні речовини, які ні в якому разі не можна приймати за нешкідливі суміші, що заспокоюють нервову систему. Часто, у підлітковому віці, молодь починає відчувати психологічні внутрішні бар’єри. Це стосується перехідного періоду, що є природнім станом. Саме у цьому віці ( 12 – 14 років ) молода людина попадає під вплив синтетичних наркотиків. Батьки, і близькі починають щось підозрювати, коли процеси вже пішли. Тому, у лікуванні залежності важливо вчасно звернутись, говорять спеціалісти клініки ” На грані “
Сіль – це дешевий синтетичний наркотик. Основна діюча речовина – катінони, штучні аналоги елементів, що містяться в листі рослини кат, яка має наркотичні властивості. Найчастіше наркотик вдихають, кладуть під язик, можуть вводити внутрішньовенно. Дія солі на організм миттєва, звикання вже після першого разу, навіть від маленької кількості наркотичної речовини. Діє ” сіль ” по різному, від ейфоріі ( 1 – 3 години ), до емоційного збудження, тривожності ( через 5 – 6 годин ).

Лікування залежності від солі і спайса

” Спайс ” – шкідливий вид наркотику, що призводить людей до самогубства. Параноя, суїцидальні думки, внутрішня тривога, розлад психіки наркомана – те, над чим працюють фахівці психо-соціального тренінг центру” На грані ” у випадку вживання ” спайсів “. Цей наркотичний засіб, як і ” солі ” має дію вже через 10-15 хвилин, і вже згодом бажання знову вжити від підвищеної напруги зростає. Вже за короткий час побічні ефекти руйнують залежну людину зсередини. Лікарі психо соціального тренінг центру ” На грані ” спостерігають, і допомагають у вирішенні таких станів, як:
° відсутність позитивних емоцій і втрата сенсу життя 
° порушення в роботі нирок і печінки
° розвиток інфарктів, інсультів та інших серцево-судинних захворювань
° гепатити, цироз, сепсис тощо.

Причини залежності

Команда психо соціального тренінг центру ” На грані ” складається з лікарів вищої категорії та дипломованих психологів, які присвятили себе роботі з людьми. Тому, за спостереженнями наших фахівців, саме психологічна сфера є поштовхом для вживання ” сучасних ” синтетичних наркотиків.

Лікування залежності – це не легкий етап, і закривати очі на сумніви, або недостачу часу, доволі ризиковано – ” Солі ” і ” Спайси ” починають вживати люди з різних причин:

 • Почуття самотності
 • Дефіцит батьківського уваги чи тотальний контроль
 • Регулярне перебування в компанії наркоманів
 • Бажання виділитися у компанії, де це вважається ” нормальним “
 • Стресові негаразди, емоційна незрілість
 • Наявність у сім’ї залежних від алкоголю, чи ПАР
 • Сімейні конфлікти
 • Фінансові труднощі
  Наші лікарі, частіше розплутують проблему залежності, коли захворювання вже глибоко укорінилось в людині, її мисленні. А можна було раніше, щоб запобігти нервовим зривам, постійним скандалам, безсонню, депресивним станам. Також слід враховувати, що залежний від ” солей ” або ” спайсів ” поступово змінює свій характер і поведінку. Наркоманам властива брехливість, відсутність самокритики, уразливість, що плутає рідних і близьких у прийнятті вірного рішення.
  Працівники клініки ” На грані ” у лікуванні залежності звертають увагу рідних та близьких саме на їхню відповідальність. Маніпулювання рідних залежним – як висновок ризик розвитку хвороби. Ми звертаємо вашу увагу, що консультування у центрі ” На грані ” проводиться безкоштовно, і у вас є змога получити інформацію що до подальших дій.

Симптоми та наслідки

Параліч центральної нервової системи – нагорода за вживання таких синтетичних наркотиків, як ” солі ” ” спайси ” Звучить хвилююче. Що вже говорити про залежну людину, і її сім’ю, що особисто зазирнула у вічі страждань. Так, саме страждань, запевняють наші лікарі, і наголошують, що допомога має бути якісною. Психо соціальний тренінг центр ” На грані ” у складі професійних лікарів підготував для вас сучасні, професійні методи лікування від наркотиків.
Наслідки, за якими спостерігають роками професіонали просто шокує. Непередбачуваність побічних ефектів наштовхує на ще більш детальне обстеження і індивідуальний підхід. Серед людей, що вживають ” сучасні ” наркотичні речовини наслідки не мають границь. Саме поведінка та фізіологічні ознаки дозволяють розпізнати наркотичну ломку. При цьому залежний може вести себе неадекватно і неприродньо. Підвищується тривожність, безглузда та надмірна активність, повна відсутність апетиту, проблеми з промовою, божевільний погляд, маячні ідеї.
Розглянемо 4 стадіі, які впливають на людину, що вживає синтетичні наркотики (солі, спайси ):

 • Легкий фізичний потяг, єйфорічна збудженність, доброзичливість у спілкуванні, і сприйнятті світу.
 • Різкий потяг до вживання, серцебиття, нервозність у спілкуванні. Недовіра до людей.
 • Деградація особистості, думки лише про здобуття дози, випадіння зубів, різке зменшення ваги, упадок сил.
 • Шизофренія, онкохвороби, цироз печінки.
 • Смерть

Методи лікування залежності від солей і спайса

Відразу потрібно відзначити, що лікування залежності від солей та спайсу абсолютно не легкий процес. Незворотні зміни в мозку починають розвиватися вже з першої дози солі та спайсу .
  Лікування та реабілітація від вживання солей та спайсу передбачає комплексних підхід, що полягає в знятті психічної і фізичної залежності. Перш за все, фахівці клініки ” На грані ” проводять процедуру детоксикації організму.
   Детокс здійснюється за допомогою крапельниці, лікарських препаратів та вітамінного комплексу щоб очистити організм від токсинів, стабілізувати роботу нервової системи, відновити імунну систему, стабілізувати серцево судинну систему організму та відновити в цілому біологічний ритм людини.

Лікування залежності від солі і спайса


Далі, під ретельним наглядом спеціалістів нашого тренінг центру знімається так названа «ломка» залежного, щоб можна було безперешкодно перейти до другого етапу психологічного лікування залежності. 
  Робота з кваліфікованими психологами, психіаторами ” На грані ” включає в себе особисте опрацювання життя людини з психотерапевтом, навчання новим стратегіям поведінки, зміни цінностей у житті, повернення віри в себе та звичайно групові терапії. 
   Результатом допомоги спеціалістів  ” На грані ” стає відновлення нормального психологічного стану людини та нормального життя в цілому. Такий комплексний підхід забезпечить повноцінне та успішне життя в майбутньому. Ресоціалізацією -є налагодження соціальних зв’язків із зовнішнім світом з підтримкою однодумців, консультантів, наставників тренінг центру ” На грані “. Після певних етапів одужання від наркоманії – вихід у соціум і знаходження свого ” місця ” у суспільстві є цікавенькою для людини. В минулому, залежний що загубив всі моральні цінності, після лікування у центрі ” перероджується “.

Лікування залежності: де і як почати?

Першим кроком у подоланні хвороби – є ваше рішення. Якщо у вас або вашої близької людини з’явились сумніви, ви маєте можливість получити:
° Безкоштовну консультацію
° Ознайомитись з нашим сайтом
° Особисто переглянути документи
° Відвідати наші відділення
° Безкоштовно пройти аналізи і отримати направлення до спеціалізованих лікарів
° Вибрати особистого лікаря
° Вибрати саме той метод, в якому вам буде комфортно.
Комплексний підхід нашої клініки заощадить ваш час, і ваші кошти. Не варто хвилюватись, тому як вихід є. Варто ” холодно ” і рішуче підійти до цього питання. А фахівці психо соціального тренінг центру ” На грані ” знають методику і індивідуально враховують всі показники на протязі шляху одужання. Ми поряд 24/7.
Наші філіали розташовані в екологічному місці, де залежна людина відчуває спокій і затишок.

Подолання перешкод на шляху до одужання

Наркотична залежність від ” солей ” або ” спайсів ” має досить серйозний характер. У наркозалежних, “сіль” зараз є досить популярною, цей наркотик викликає велику залежність. Лікування цієї залежності подолати самому неможливо. Обов’язково потрібна допомога нарколога та відповідних спеціалістів і консультантів з хімічної залежності. Саме такі медпрацівники та співробітники є в нашому психо соціальному тренінг центрі ” На грані “, який знаходиться в місті Вінниця.

Лікування залежності від солі і спайса


” Сольова ” і ” спайсова “залежність потребує довгострокового лікування, тому що цей наркотик несе за собою тяжкі ускладнення, саме тому, дуже важливо розпочати лікування на перших стадіях вживання. Часті випадки втрати здорового глузду. Після вживання ” солей ” або ” спайсів “, слабшає імунітет, після чого фізично людина бистро старіє, втрачаючи сенс життя.
Співробітники та спеціалісти нашого центру ” На грані ” пояснюють, що залежні від цього наркотику, які вживали довгий час, отримують серйозні наслідки як фізичного так і психологічного характеру. Тому дуже важливо почати лікування чим раніше. Наші фахівці лікарі наркологи застерігають, що самолікування може бути дуже небезпечним, та нести за собою тяжкі наслідки.
В нашому психо соціальному центрі ” На Грані ” пацієнти перебувають під постійним наглядом фахівців, які відстежують та надають допомогу наркозалежним. Лікарі наркологи допоможуть провести детоксикацію організму, інші фахівці, нададуть допомогу у відновленні фізичного здоров’я. Наші психологи та консультанти з хімічної залежності, допоможуть соціалізуватися, та повернути до нормального повноцінного життя. І це надихає, тому як одного разу, людина, яка вирішила змінитись знаходить спокій і рівновагу.
Коли у родині починається розуміння, коли фізично відновившись, залежний відчуває бадьорість. Коли, придбавши нові звички, змінююється мислення, і те що здавалось неможливим – стає доступними. Це і є надбанням життя. Тому ми нагадуємо вам : ” Не втрачайте надіі “

Висновки

Дуже важливим у лікуванні залежності є кожен крок. Спеціалісти клініки ” На грані ” вивчають детально, людину особисто, і її родину. Созалежність розглядається нашими фахівцями у повній мірі. Авторськими методиками медичних і соціальних працівників центру ” На грані ” удосконалюється процес терапії ( допомоги ).
Проблема наркозалежності на одинці не вирішується. Співробітники і волонтери працюють роками над собою, і живуть у єдності один з одним. Тому, коли людина закінчує курс свого лікування, консультанти і співробітники не рекомендують залишатись у стороні. Нове життя має свої нові, часом незрозумілі ситуаціі, в яких важлива підтримка.
Ваше комфортне сьогодення – мета нашого психо-соціального товариства ” На грані “.
Звільнившись від впливу препаратів, хворий ніби «відкривається» до решти світу, і за допомогою фахівців він самотужки розбиває стіну болю, докорів і нерозуміння. Початок завжди, відзначають пацієнти і їхні рідні – складний і тернистий. Але результат вартий того внутрішнього балансу і життєвого тонусу. Один раз пройшовши якісне комплексне одужання, ви отримуєте неймовірний скарб – щасливе життя!

Література

 1. МакГ’ю Р. К., Херон Б. А. та Отто М. В. (2010 р.). “Когнітивно-поведінкова терапія розладів, спричинених вживанням психоактивних речовин”. “Психіатричні клініки Північної Америки” 33, 511+.
 2. Міноцці С., Солле Р., Де Крещенцо Ф. та Амато Л. (2016 р.). “Психосоціальні втручання при зловживанні психостимуляторами”. “База даних Кокрейнівських систематичних оглядів”
 3. Воччі Ф. Дж. і Монтойя І. Д. (2009 р.). “Психологічні методи лікування зловживання стимуляторами, порівняння і зіставлення лікування амфетамінової та кокаїнової залежності”. “Загальновизнана думка в психіатрії”
 4. Де Джорджі Р., Кассар К., Лорето Д’ало Г., Чіабаттіні М., Міноцці С., Економу А., Тамбеллі Р., Луккезе Ф., Саулле Р., Амато Л., Джанірі Л. і Де Крессенцо Ф. (2018 р.). “Психосоціальні втручання при розладах, спричинених вживанням стимуляторів: систематичний огляд та якісний синтез рандомізованих контрольованих досліджень”. “Рівіста Ді Психіатрія”

Популярні питання та відповіді на них

Що таке “солі” та “спайси” і чому вони вважаються небезпечними?

Солі” та “спайси” – це синтетичні наркотики, які здобули погану славу через свою шкідливість для людського організму та психіки. На відміну від природних речовин, ці синтетичні наркотики можуть спричинити негайні, серйозні, а іноді й незворотні пошкодження мозку та загального стану здоров’я.

Які основні причини залежності від солей та спайсів?

Основними причинами залежності є пошук втечі від самотності, недостатня батьківська увага або надмірний контроль, вплив друзів-наркоманів, бажання виділитися, стресові ситуації та емоційна незрілість.

Які симптоми та наслідки вживання солей і спайсів?

Серед симптомів можуть бути ейфорія, тривожність, втрата апетиту, проблеми з мовленням і параноїдальні ідеї. Наслідки включають руйнування нервової системи, проблеми з нирками і печінкою, розвиток серцево-судинних захворювань, інфекції, такі як гепатит та цироз

Як лікувати залежність від солей і спайсів?

Лікування включає комплексний підхід з детоксикацією, психологічною реабілітацією, особистісним ростом та соціалізацією. Надзвичайно важливими є підтримка і відповідальність рідних і близьких.

Де починати лікування залежності?

Першим кроком є усвідомлення проблеми та бажання змінитися. Рекомендується звернутися за безкоштовною консультацією до спеціалізованих центрів, таких як “На грані”, де можна отримати детальну інформацію про подальші кроки та методи лікування.

Як подолати перешкоди на шляху до одужання?

Одужання вимагає часу, терпіння та допомоги кваліфікованих фахівців. Важливо не здаватися перед обличчям труднощів і продовжувати працювати над собою під наглядом спеціалістів

Які висновки можна зробити про лікування залежності?

Лікування залежності від солей і спайсів – це складний процес, що вимагає індивідуального підходу та активної участі як пацієнта, так і його родини. Важливо вибрати правильну клініку та методику лікування для досягнення кращих результатів і повернення до повноцінного життя.

Схожі статті:

Якщо ви помітили, що ваша близька людина потребує професійної допомоги – не втрачайте час.

Зверніться до нас за цими контактами:

Безкоштовна консультація
+380686604046

Сайт: nagrani.com.ua

Ми є в соціальних мережах – приєднуйтесь https://www.facebook.com/nagrani.vin

Резюме
Оцініть автора
Лікування Алкоголізма Наркоманії та Ігроманії в реабілітаційному центрі "На грані" Вінниця
Додати коментар