Виведення з алкогольного запою

Лікування алкоголізму

Залежність від алкоголю має вплив не тільки на людину, яка вживає алкоголь.

Це позначається на динамічному, психічному та фізичному станах сім’ї. Фінансова сфера також страждає в значній мірі. Виникає загальний дисбаланс.

Часто, члени сім’ї не розуміють всієї повноти проблеми. Як показує практика, вони можуть заперечувати поведінку залежного, виправдовуватися залежного, намагатися контролювати або всілякими методами хочуть вплинути на залежного, аби той перестав пити.

Симптоми захворювання алкогольної залежності

Одні з найпоширеніших симптомів – це постійний потяг до алкоголю, тривале відключення хворого від реальності та провали в його пам’яті. Під час запою відбувається сильна інтоксикація організму, в результаті чого порушується робота всіх систем організму та ритм сну.

Запій супроводжується абстинентним синдромом. Він виникає при різкій відмові від вживання алкоголю. Абстинентний синдром відрізняється від звичайного алкогольного похмілля такими симптомами:

  • сильна блювота, відмова від їжі;
  • мігрень;
  • підвищення артеріального тиску і тахікардія;
  • порушення координації;
  • підвищена тривожність, галюцинації;
  • задишка, пітливість.

При виході із запою не можна використовувати такі методи:

  • різкий температурний перепад погано впливає на тонус судин, здатний викликати інфаркт;
  • спортивні вправи створюють додаткове навантаження на ослаблений організм, викликаючи погіршення самопочуття;
  • в перші 1-2 дня потрібно продовжувати прийом спиртного, але малими дозами.

Різко кидати пити не можна тому, що це призведе до розвитку потужного абстинентного синдрому.

Найкраще, в таких випадках потрібно звернутися до професійного спеціаліста, який правильно підбере лікування та підбере ліки для індивідуального лікування.

Виведення із запою на дому відбувається із урахуванням віку пацієнта, супутніх хронічних захворювань, кількості випитого алкоголю.

Вихід із запою варто проводити під лікарським наглядом: це вбереже від ризиків для здоров’я.

В першу чергу, необхідно провести процедуру детоксикації, яку має проводити лікар нарколог. Але, медикаментозна терапія повертає людину до звичайного життя. Але такі заходи не мають довгострокового ефекту. Для допомоги хворому, який бажає позбутися від алкогольної залежності, необхідно пройти курс терапії, не допустить рецидиву хвороби.

Краще за все, пройти комплексний курс відновлення, спочатку за допомогою медичного втручання, та продовжити курсом психосоціальної реабілітації.Курс проходження такої терапії враховуючи індивідуальні особливості кожного залежно, і може варіювати між 3-12 місяцями реабілітації.

Проблеми соціального та юридичного характеру, які змусили б більшість залежних дійти висновку про те, що їх вживання алкоголю слід зупинити, в більшості випадків, не впливають на людей із розладом вживання алкоголю. Тому що залежна людина не бачить проблеми, і різним чином намагається виправдати своє вживання.

Важливо розуміти те, що той, хто п’є – є психологічно та фізіологічно залежним від алкогольної речовини і потребує професійної допомоги.

Коли виникає питання «Як допомогти людині, що п’є?», то мало хто може щось зробити, доки людина з розладом вживання алкоголю не визнає, що має проблеми. Хоча це правда, що залежній людині потрібно активно шукати тверезості і бажати змінитися, вам не потрібно сидіти склавши руки і спостерігати, як залежний поступово себе знищує, і чекати, доки в його голову прийдуть такі думки.

Для початку, для того щоб залежному одужати, йому необхідно брати відповідальність за свої дії. Алкоголізм є хронічним захворюванням, має визначені симптоми і часто викликається генами та життєвими обставинами.

Перш за все, отримання інформації допоможе вам побачити, що людина хвора і страждає, та потребує допомоги.

Реабілітаційний центр "На грані" Вінниця
Додати коментар

  1. Сергій

    Лікуватися потрібно в спеціалізованих закладах. Ні в якому разі самостійно, в домашніх умовах. Тому що, можуть бути складні наслідки

    Відповіcти
  2. Альона

    Дякую за інформацію.

    Відповіcти
  3. Антон

    Дякую що ви є . Навіть не знаю щоб я без вас робив Щиро дякую за всі ваші Рекомендації 🤗❤️

    Відповіcти
  4. Юлія

    Вдячність Вам! Спасибі за статтю! За можливість відчувати турботу,професіоналізм,надію! Нехай Господь береже Вас!

    Відповіcти
  5. Катерина

    Дуже корисна інформація!дякую за статтю)

    Відповіcти
  6. Катерина

    Дуже корисна інформація!Дякую за статтю )

    Відповіcти
UK