Лікування алкоголізму у нашому центрі

Лікування алкоголізму

Особливості лікування алкоголізму у нашому центрі

Постійна потяг до спиртного та алкоголю — це не просто погана і шкідлива звичка, а серйозне важке захворювання, яке потребує термінової спеціалізованої допомоги. Своєчасне діагнозування алкоголізму подарує Вам прекрасне життя і нову можливість придбати і стати успішними, щасливими людьми, що заново реалізувалися.

Наш тренінговий центр у Вінниці допоможе Вам позбутися як фізіологічної, так і психологічної пристрасті до спиртних напоїв. Основна мета наших фахівців — докорінно і гарантовано вирішити цю проблему. Тільки так можна вилікувати алкоголіка, який у майбутньому ніколи більше не загляне у чарку! Індивідуальний підхід до кожного клієнта!

Ми розуміємо та враховуємо те, що у кожного пацієнта, клієнта, згубна звичка розвивалася по-різному. Хтось починав із келиха пива після роботи, а хтось одразу під впливом несприятливих життєвих обставин починав масово та рясно вживати спиртні напої.

Будь-який алкоголь містить етанол.

Ці психоактивні речовини спочатку викликають ейфорію, задоволення та насолоду, а потім нещадно знищує життя і починає вбивати клітини головного мозку, а також весь організм та всі сфери життя. І тільки тому повністю раз і назавжди позбавлятися алкогольної залежності не так просто і легко, як здається.

Людина стає розсіяною і неуважною, багато втрачає і нічого не набуває, її сили та здатність мислити знижується, а нестабільність поведінки та ставлення до навколишнього світу наростає в негативній формі, виникають різні ситуації, які однозначно негативно впливають на життя та якість.

Лікування алкозалежності спрямоване також на усунення деменції та неврозів, спричинених синдромом відміни (алкогольний делірій та епілепсії). Саме тому наші пацієнти дуже швидко набувають життєво необхідного душевного спокою та стабільності.

Найпоширеніші причини алкоголізму

Постійне вживання спиртних напоїв – глобальне та тотальне явище у наш час. За результатами опитувань людей від 25 до 55 років в Україні у 2020 році виявлено, що основними причинами алкоголізму та появи залежності є соціальні та психологічні причини:

 • вплив оточення людини та суспільство;
 • способи впоратися зі стресом;
 • замкнутість та низька самооцінка;
 • мода та погоня за нею;
 • доступність спиртних напоїв;
 • невисокий рівень життя та безробіття.

Записатись на консультацію

Як Вам зрозуміти, що алкоголізм – це вже захворювання?

Про алкоголізм, як про хворобу та залежність варто задуматися, якщо у Вашої близької людини або у Вас вживає алкоголь є ознаки сукупності певних показників:

 • немає адекватного сприйняття кількості випитого, заперечення самого діагнозу алкоголізм чи патологічне пияцтво;
 • страждає від постійного безсоння;
 • з’являються суїцидальні думки;
 • веде себе дратівливо та агресивно без видимих причин;
 • відчуває страх, тривогу;
 • з’являються галюцинації;
 • алкогольні психози;
 • наявність ретроградної амнезії;
 • тривале, безперервне вживання спиртних напоїв.

Загалом діагноз «алкогольна залежність» говорить багато про що, коли втрачається контроль над кількістю випитого, збільшується толерантність і дозування поступово руйнуються всі сфери життя людини (фізична, психологічна, духовна та соціальна).

Починається хаос та конфлікти!

Настає час вчасно звернутися за допомогою до команди спеціалістів тренінгового центру На Грані м. Вінниці!

Своєчасне лікування алкоголізму може дати добрі та позитивні результати!

Записатись на консультацію

Оцените автора
Реабілітаційний центр "На грані" Вінниця
Добавить комментарий

 1. Віталій

  Це дійсно так.
  Цей центр допоміг багатьом моїм знайомим

  Ответить
 2. Альона

  Дякую центру за все.

  Ответить
 3. Юля

  СТРАХ! ТРИВОГА! ТОСКА! Все це я бачила у дитинстві,коли моя мама пиячила! Але одного разу прийнявши рішення щось поміняти,зустрівши Вас,моя подяка Вам буде до кінця днів в моєму серці!

  Ответить
 4. Юля

  Радію! Бо своїми очима бачила,як здавалось би безнадійна людина преобразовується в ЩАСЛИВУ ЛЮДИНУ! Ви ЧУДО!

  Ответить
 5. Аноним

  ЩИРО ДЯКУЮ!

  Ответить
 6. Вова

  Центр допоміг мені! Дякую всім його фахівцям.

  Ответить